Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire működhet a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire működhet a kapcsolat 7 év korkülönbséggel egy 18 éves lány és egy 25 éves fiú között?

Figyelt kérdés
Mind a ketten még tanulnak. Viszont a lánynak ez lenne az első komoly kapcsolata és szűz is.
2016. ápr. 11. 11:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Ugyanugy mintha 2 ev elteres lenne ... Szerintem nem veszes
2016. ápr. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
nálunk 8 év van mikor meg ismerkedtünk ő 18 én 26 voltam. azota férj és feleség vagyunk..
2016. ápr. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
17%

Halálra ítélt!

1) Fiatal vagy. Még egy csomó pasid lesz!

2) 25 éves fiú. Fiú??? Úgyis csak kihasznál!

3) Még tanul.. Geccc már minimum 5 éves munkatapasztalatának kellene lennie. Lóf...t sem tud még az életről!

4) Csak szarul járhatsz vele!

2016. ápr. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Teljesen működőképes.
2016. ápr. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#3

1) Fiatal vagy. Még egy csomó pasid lesz!

Nem a férjemet, és a gyermekeim apját látom benne. Szimpatikus és meg szeretném próbálni a kapcsolatot.

2) 25 éves fiú. Fiú??? Úgyis csak kihasznál!

Ha ki akar használni akkor a 18 éves is csak kihasznál meg a 28 és a 38 is szóval szerintem nem ezen múlik.

3) Még tanul.. Geccc már minimum 5 éves munkatapasztalatának kellene lennie. Lóf...t sem tud még az életről!

Hát 5 éves suliba járt dolgozott külföldön egy évet (a szülei nem tudták volna finanszírozni neki a tanulást) utána kezdte el az egyetemet és 12 féléves ahova jár.

4) Csak szarul járhatsz vele!

Hát ebben lehet igazad van nem látok a jövőbe :D

2016. ápr. 11. 11:45
 6/10 anonim ***** válasza:
A szüleim között is ennyi a korkülönbség.
2016. ápr. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Miért ne működhetne?
2016. ápr. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Teljesen korrekt ez így.
2016. ápr. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
probald meg. de akkor szedd össze magad nagyon. 18évesen már a "nagylányok" azok megse nagylányok csak annak hiszik magukakat. nő legyel a ferfi mellett. hajrá
2016. ápr. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Gyerekek, unalmas ez a szokásos "én szüleim közt is ennyi", "működhet", "semmit sem számít" szöveg. Sablon szövegek ezek. Te meg kérdező...gondold át, neked kell tudni, minden szituáció más. Ha úgy érzed okés akkor miért ne? Viszont! -> Ha ide jársz ilyen alapvető kérdéssel, és tőlünk vársz választ, akkor ne csodálkozz hogy ha megkapod hogy dönteni nem tudsz semmiről. Tisztázni kell kettőtöknek.
2016. ápr. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!