Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem gáz, ha egy 20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem gáz, ha egy 20 éves felnőtt nő összejön egy 16 éves kisfiúval? :D

Figyelt kérdés

csak kíváncsiság :P


amúgy nincs bajom a korkülönbséggel, ha mindkettő nagykorú, de szerintem ez így elég röhejes


2016. ápr. 11. 16:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha a srác érett, akiről meg se lehet mondani, hány éves, akkor nem olyan gáz. Azt nézve, hogy egy másodéves gimnazista egy egyetemista lánnyal...úgy már furcsább, igen.
2016. ápr. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
hát pont ez az hogy nagyon éretlen egy gyerek :D
2016. ápr. 11. 16:19
 3/14 anonim válasza:
Nagyjából ugyanaz a véleményem a dologról, mint mikor egy 20 éves férfi jön össze egy 16 éves lánnyal. Az idősebb félről sokat elmond. Különösebben nem érdekel, de -mint már százszor írtam- szerintem más világképe van egy, még érettségi előtt álló és egy dolgozó/diploma előtt álló embernek.
2016. ápr. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
Ajjaj :D Úgy érzem, hogy a kérdező a 20 éves nő volt pasija, akinek baromira b***ssza a csőrét, hogy a csaja egy fiatalabb sráccal lépett le XD Szerintem meg semmi röhejes és semmi gáz nincs benne. Csajom 15 én 19 voltam mikor összejöttünk. Ma már a feleségem és a fiam anyja. Se akkor se most nem láttam bennünk semmi röhejeset
2016. ápr. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Hát nem csak szerinted:D nincs bajom a korkülömbséggel de szerintem ez túl sok
2016. ápr. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
32%
Ha nekik jó, akkor nincs vele semmi baj. Nem 30 a csaj, hanem 20, a srác sem 13. Szóval simán kiegészíthetik egymást.
2016. ápr. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
63%

"20 éves felnőtt nő" ezen jót röhögtem :D

Manapság a 14-22 közötti korosztály nem sokban tér el értelmi szintben, de azért tisztelet a kivételnek.

2016. ápr. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
20 éves ezek szerint nem "nő" hanem lány. Másik dolog, most akkor leckét írni is segít a 16 évesnek?
2016. ápr. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Egy 20 eves Az nem no hanem Lany, de alapvetoen mindketten kolykok Szoval nem latok ebben semmi szornyut.
2016. ápr. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
64%
Én majdnem 20 vagyok és a korosztályom(beleértve engem is)kimondottan nevezhető még felnőttnek,pedig engem sokszor kimondottan érettnek neveznek:) Csak azért,mert nagykorú,még nem felnőtt,érettséget tekintve.Ha ők jól érzik magukat egymással,senkinek semmi köze hozzá,hogy hány év van közöttük :)
2016. ápr. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!