Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ahhoz, ha egy...

Mit szólnátok ahhoz, ha egy családi túrán a hátatok mögül előtűnne egy *quad*, a kormányánál egy *12 éves kislánnyal* és egy 3 éves kisfiúval? Felnőtt sehol?

Figyelt kérdés
Helyszín: Börzsöny, Magyarkút.
2011. aug. 15. 14:00
 1/5 TOMAtm ***** válasza:
57%
ebben mi olyan meglepő?quadozni a gyerekek szoktak.
2011. aug. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Először meglepődnék. Ha normálisan közlekednek, akkor nem tennék semmit, ha veszélyesek, akkor megpróbálnám megállítani és kérdőre vonni őket (hol vannak a szüleik stb.). Ha ez nem sikerül, és még tart bennem a lelkesedés, akkor panaszkodnék az erdészetnél, hogy felügyelet nélküli gyerekek veszélyeztetik a békés túrázók testi épségét.
2011. aug. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

>quadozni a gyerekek szoktak

Korhatár nincs?

>megpróbálnám megállítani és kérdőre vonni őket (hol vannak a szüleik stb.)

Hogyan?

Mi van akkor, ha a hülye gyerekeknek még hülyébbek a szülei, és még jól meg is vernek?

2011. aug. 17. 13:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Érthető a felháborodásod, tényleg gáz, ha a békés erdőben mindenféle járművel ijesztgetnek. De azért szerintem az, hogy a probléma békés és kulturált jelzése miatt a szülők megverjenek, nem túl valószínű, úgyhogy érdemes megpróbálni. Jobb ötletem nincs, szerintem elég nehéz a kvadosoktól megvédeni az erdőt úgy, hogy a rendes gyalogos turistákat ne zárjuk ki. Neked nincs ötleted?
2011. aug. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

> a probléma békés és kulturált jelzése miatt a szülők megverjenek

Sajnos vannak emberek, akik semmiféle kritikát nem tekintenek békésnek és kulturáltnak.

> Van-e ötleted?

Igen, van. Rendszámot a quadra!

2011. aug. 23. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!