Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Le élhet valaki egy életet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le élhet valaki egy életet párkapcsolat, szerelem és szex nélkül?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 11. 17:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nyilván le lehet, ld. papok, apácák, szerzetesek (bár nyilván közülük sem mindenki ragaszkodik feltétlenül a cölibátushoz, de azért feltételezzük, hogy vannak, akik igen).

Csak ügyesen kell tudni más, társadalmilag hasznos tevékenységekkel pótolni a vágyakat (ezt hívják a pszichológiában szublimációnak).

2016. ápr. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
igen, le. 27 évet már leéltem ezek nélkül, és a jövőben sem fog változni semmi.
2016. ápr. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A lányoknak állitólag a belső a fontos,nem baj ha impotens a pasi,és nem kell bele szerelmesnek sem lenni..
2016. ápr. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy egy teljesen normális, átlagos emberke éli az életét csak éppen ezek nélkül...
2016. ápr. 11. 17:39
 5/12 anonim ***** válasza:
Persze hogy le. Vannak akik a karriernek szentelik az egész életük és nem fér bele más. Én is le tudnám élni így az életem, lenne mivel foglalkoznom helyette, csak tudom hogy azért szomorú és magányos lennék.
2016. ápr. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
mi az hogy átlagos? vagy mi neked az átlagos.
2016. ápr. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Normális munkahelye van, eljár barátokkal ha tud... csak egy szimpla minden furcsaságtól mentes élet.
2016. ápr. 11. 17:43
 8/12 anonim ***** válasza:

Le lehet, ha pótolja ezeket valami mással.

Bár a nemi vágyat elég nehéz lenyomni életed végéig, de erre is vannak megoldások.

Inkább ne ezen törd a fejedet, hogy remeteként fogsz élni, mert ha erre készülsz tényleg soha nem lesz senkid!

2016. ápr. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nyílván le lehet,de vissza kèrdeznèk,akar e szex nèlkűl èlni? Ha nem akkor kizárt valaki kel hogy törődjön az emberrel nem csak szexuálisan ,lelkileg is .
2016. ápr. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Le, csak nem érdemes.
2016. ápr. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!