Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor mondhatják egy férfire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor mondhatják egy férfire hogy "papucs"?

Figyelt kérdés
Milyenek a papucs férfiak?

2016. márc. 22. 22:19
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Nem áll ki magáért semmilyen helyzetben a nő ellen.
2016. márc. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első írja: nem áll ki magáért. Egy egészséges párkapcsolatban fontos, hogy mindkét fél ki tudjon állni az érdekeiért.
2016. márc. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Nemállki magáért, ugráltatható báb a nője számára, birkatüremű lúzer aki a megcsalásokra is csak legyint, hogy "áááá nem baj"
2016. márc. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:-)
2016. márc. 22. 22:26
 5/9 Blade Bone ***** válasza:
Igazi fapapucs az, akire a nője nem főz családi vacsikkor, meg máskor se, de mindenki másra igen, akit ha megcsalnak, még könyörög, hogy ne hagyják el, akit lehet ugráltatni és összeszidni még akkor is, ha nincs otthon, aki egy igazi szolgalélek. És még azok is papucsok, akik túl jó nőt szeretnének, mert a teljes mértékű tenyerenhordozásra, csak a papucsok képesek.
2016. márc. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mivel engem a szolga tipusu pasik izgatnak, ezert rajuk izgulok. Most vegre ilyen segitokesz elettarsam van. De mivel annyira raizgulok a segito szandeku beallitottsagara es hatarozatlansagara, ezert minden nap ramaszom. Igy a sok szex miatt nem is nagyon csinal semmit otthon , csak neha. :) Szoval igazabol majdnem, h o hasznal ki engem.


Mindketten dolgozo felnott emberek vagyunk,30-asok, gyerek nincs.


Szoval en nagyon nagyraertekelen az ilyen ferfit es hozza akarok felesegul menni. Minden nap foztem neki 3 fogasos ebedet. Aztan honapok mulva mondta, h nem akar ilyeneket enni, meg , h nem akarja, h csinaljak olyasmit. En ezert nem fozok neki. Minden nap orommel foztem neki. Es sok ajandekot is veszek neki.

A vita nem igaz, h nincs. Mellettem egesz hatarozott lett sok helyzetben es mar egyre tobbszor kiall magaert.


Kerdezo, nalam es a hozzam hasonlo domina noknel pozitiv kicsengese van egy pasi hatarozatlan. A barataim is ilyen tipusba tartoznak.

N

2016. márc. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
7-es vok. Soha nem csaltam meg es nem is fogom.
2016. márc. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7-es, írhatok üzit? :)
2016. márc. 23. 01:19
 9/9 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. Kerdezo, irhatsz uzit.
2016. márc. 23. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!