Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismertek olyan párokat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyan párokat, akiket messziről csodáltok?

Figyelt kérdés

Olyan párokra gondolok, ahol mindkét fél nagyon karizmatikus, erős személyiséggel és kisugárzással rendelkezik, és ennek ellenére (vagy pont ezért), tökéletesen kiegészítik egymást. Afféle tipikus "királyi párok"!

Én nem sokat ismerek, őszintén szólva eddig életemben két ilyen párral találkoztam, de akárhányszor meglátom őket, elfog az irigységgel vegyes csodálat velük szemben. Ti ismertek ilyen párokat?


2016. ápr. 11. 23:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen bár nem tudom mennyire számít ismeretnek lévén hogy a zoknimról van szó. Amelyik nem veszíti el a párját azt csodálom mert sajna elég ritka :D
2016. ápr. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Illetve csatlakozom az elsőhöz, a páros zoknijaimat. De őket nem messziről csodálom, hanem közelről. Látnál a gép előtt "Jé, ennek itt a párja!"
2016. ápr. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!