Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen színű a szeme?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen színű a szeme?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2016. ápr. 11. 23:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szürke és zöld keveréke.
2016. ápr. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
zöld,a legszebb szemszín :P
2016. ápr. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Én úgy tudtam zöld, aztán csak néztem és néztem, és nekem az a "zöld" valahogy mégis szürke volt akárhogy sasoltam. Az egyikben én is felfedeztem egy kis zöldességet, de sokkal inkább szürkés.

De gondoltam hátha én vagyok hülye, vagy színvak úgyhogy inkább megkérdezem.

2016. ápr. 11. 23:58
 4/10 anonim ***** válasza:
Ő Tarkan?
2016. ápr. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Egy rajongó??
2016. ápr. 12. 00:17
 6/10 anonim ***** válasza:
Anno domini kb 15-20 éve nagyon kedveltem a zenéjét. Sztem kiválóan ötvözte a hagyományos török zenei elemeket és a popot, jó volt, főleg, hogy törökül énekelt.
2016. ápr. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Igen ő az.

Én nemrég fedeztem fel őt magamnak, ki tudja miért, hisz a Simarik c. számát sok-sok éve kis tinikoromtól ismertem. Mondjuk volt egy kb. fél éves Take That korszakom is, szóval...

Amúgy igazad is van, ez a szempár felejthetetlen :)

2016. ápr. 12. 02:40
 8/10 anonim ***** válasza:
Imádtam a szemeit, egy időben ideálom volt. :D A zenéje is jóféle. :D Nekem zöldnek tűnik a szeme. :) Egy hidegebb árnyalata a zöldnek, ami mégis "perzsel". :D :D
2016. ápr. 12. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Én a Sztárban Sztárban mikor Rácz Gergő adta elő a Kiss Kiss (Simarik) c. számát valami kattant egyet bennem, hogy nyaranta tiniként ezt vagy százszor hallottam, és utána kerestem. Megnéztem, jó, aham, szóval ő az. Nem éreztem semmit. Aztán rákattintottam a Kuzu Kuzu-ra és nem tudtam róla levenni a szemem :D Vagy tízszer néztem meg egymás után, el voltam képedve, hogy férfi így táncoljon. Aztán még kattingattam, és beleszerettem a hangjába is, ebbe a pop-folk stílusba, a számok mondanivalójába is. A török nyelvbe is egy hangyányit. Tény, pont az esetem is mellé a sötét hajával világos szemeivel, de mintha olyat olvastam róla, hogy megházasodott (???). Szóval plátói a dolog :D !De hát a zenéje is jó a lelkemnek, jó ez így. Nemrég jelent meg egy új albuma, elég kíváncsi vagyok rá.

Egyébként az én szemem is ilyen megállapíthatatlan színű, erősebb fényben zöldeskék, rosszabb fényviszonynál szürkés-zöldes zavaros színe van, szóval az övé is lehet akár egy hidegebb szürkészöld.

2016. ápr. 12. 04:17
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez zöld szem,ha nem tudnád a zölnek több árnyalata is van:) persze ez a fényvisszaverődéstől is függ hogy milyen árnyalatú lesz a szemszín ,de ez zöld szemszín
2016. ápr. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!