Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy-hogy csunya lanyok nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy-hogy csunya lanyok nem panaszkodnak itt, csak csunya ferfiak?

Figyelt kérdés

Nem mintha szukseg lenne ra, csak feltunt a dolog. Pedig ugyanannyi atlag alatti lanyt latok az utcan, mint pasit. De a pasikbol hihetetlen mennyisegben dolnek az ilyen jellegu kerdesek ezen az oldalom, vagy azokat csak par ember generalja allandoan? A csunya lanyok ertelmesebb dolgokkal foglaljak el magukat? :D


Abban nem hiszek, hogy nekik is eppen fogja egy ferfi a kezuket, ezert nincsenek itt. Vagy hogy nekik nem olvasnak/szologatnak be szemtol szembe vagy a hata mogott, es ezert nem erzekelik, hogy milyen a kulsejuk.


(Magambol indultam ki, de a kerdesre a valasz komolyan erdekel, nem sirni es panaszkodni jottem. Segitsegre es vigaszra sincs szuksegem, jol vagyok. :))


23N


2016. ápr. 12. 00:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
22%
Férfiakban sokkal több hormon van, mint nőkben így érzékenyebbek arra, ha nincs nő.
2016. ápr. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
54%
Mert mindig van egy olyan részeg a házibuliban, aki ezeket a dagi, átlagalatti, csúnya lányokat is megbaxxa.
2016. ápr. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

1., ezt a teoriat meg nem hallottam. Koszi :O :)


2., megint csak magambol kiindulva, az atlag alatti lanyok nem szeretnek bulizni jarni. Ott nem tudom elengedni magam, mert pont a kulso lenne a lenyeg, amelynek teren en nem jeleskedem.

2016. ápr. 12. 00:44
 4/21 anonim ***** válasza:
22%

Honnan tudod hogy ki a csúnya és ki nem? :D

Ide nem fényképpel regisztrált emberek járnak.

Mi az hogy átlag alatti és átlag feletti?

Te sajnos ostoba vagy a korodhoz képest. Kár volt felraknod a kérdést.

Lehet hogy mondjuk, mások szemében te vagy csúnya.

Az emberek nem egyformák, kinek mi tetszik. Ezt jó lenne ha megértenéd, mert ezzel a kérdéssel általánosítasz.

2016. ápr. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Tudod, letezik egy altalanos merce, barki barmit mond is. Altalaban a rendezett, feher fogak, a dus haj, a hibatlan bor vagy a szimmetrikus arc nem olyan dolgok, amelyek tekinteteben letezik ember, akinek nem ez jonne be. Ennelfogva legtobb esetben az emberek egyetertenek abban, hogy ki a szep es ko nem az. Nem arra gondoltam nyilvan, hogy valaki szoke vagy barna, mert az tenyleg relativ, hogy kinek mi jon be.:)
2016. ápr. 12. 01:02
 6/21 anonim ***** válasza:
31%

Szimmetrikus arc? :D Csak óvatosan megsúgom hogy olyan nincs, nem létezik. :D

Hibátlan bőr? Olyan sem nagyon. Te nagyra tartod magad, meglátásom szerint. Nem baj. Majd egyszer felnősz értelmileg. :)

2016. ápr. 12. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
77%

"Az emberek nem egyformák, kinek mi tetszik. Ezt jó lenne ha megértenéd, mert ezzel a kérdéssel általánosítasz."


Aha, de mikor naponta min. 10 pasi irkál ki olyan kérdéseket, hogy ők vajon annyira ocsmányak-e, hogy a fájdalmas magányuk nyomorában fognak meghalni (mert teszem azt 30 évesen is csak képről láttak pnát) az azért téged is elgondolkoztat a szépség relativitásáról, nem?


Amúgy írnak ki csúnya lányok is kérdéseket bár tény, hogy ritkábban, és akkor is olyan kaliberűeket, hogy "mit tegyek, hogy cejessenek a fiúk? :'( " szóval nem ragadják meg annyira a figyelmet. A ronda pasik meg olyanokat írnak ki, hogy miért ostoba minden nőstényállat, hogy csak a pénz, meg a nagy fsz érdekli őket, miközben itt vannak ők, akiknek a legnagyobb hibájuk a kedvesség, és az ilyenek meg nyilván 10 oldalas vitákat indítanak...


#2 Azta, szerinted az lehet a gyógyír a párkeresési nehézségekre, ha részegen dugsz valakivel, aki szintén olyan részeg, hogy nem is lát? Ilyen logikai levezetést is csak szökő évente látni...

2016. ápr. 12. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Te ertelmezted rosszul a kerdesem, es sajnalom, hogy allandoan kesztetest erzel a sertegetesemre, mikozben en nem tettem ilyet. Magadat minosited. :(


Oke, akkor koss bele. Termeszetesen teljesen szimmetrikus arc es hibatlan bor nem letezik, de aki ezekhez a tulajdonsagokhoz kozelebb all masoknal, azokat szebbnek szokas tartani.

2016. ápr. 12. 01:12
 9/21 A kérdező kommentje:
7., szerintem igazad lehet. Tenyleg latok ilyen kerdeseket, hogy "miert nem szeretnek a fiuk", de meg sem nyitom oket, mert jobban lefoglal sajnos, hogy mar megint 15 valasz erkezett valami noi nemet gyalazatos modon szidalmazo kerdesre. Es meg a kedvesseget hozzak fel legfobb erenyukkent... :)
2016. ápr. 12. 01:15
 10/21 anonim ***** válasza:
0%

Akkor fogalmazok másképpen, más megközelítésből.

Felesleges a kérdésed, mert is-is, esetleg talán alapon működik a dolog az oldalon.

Nem sértegetni akarlak, de kissé ellenszenves, buta és provokatív hangvételű a kérdésed.

2016. ápr. 12. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!