Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők miért panaszkodnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért panaszkodnak amiatt, hogy nem kezdeményeznek a férfiak, de közben pedig egyenjogúságot akarnak?

Figyelt kérdés
2010. nov. 28. 21:34
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/74 anonim ***** válasza:
90%
Munka és fizetés szempontjából akarnak...
2010. nov. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/74 A kérdező kommentje:
kettős mérce?
2010. nov. 28. 21:36
 3/74 anonim ***** válasza:

Különben meg mindenkinek ugyanannyi joga van!

De a férfinek illik illedelmesnek lenni a nővel.

2010. nov. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/74 anonim ***** válasza:
53%
Mert a helyén való az lenne ha a férfi kezdeményezne, de amikor látják hogy arra éveket várhatnak akkor kénytelenek ök maguk megtenni ezt is. Az egynranguság meg alap dolog ha belegondolsz ugyanugy meg tud csinálni mindent egy nö is mint egy férfi
2010. nov. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/74 anonim ***** válasza:
nem látom az összefüggést.
2010. nov. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/74 anonim ***** válasza:
22%

Egyenjogúságot férfibajtársaim részére!!!!

Követelem!!!!

2010. nov. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/74 anonim ***** válasza:
76%
Azt akarjuk, hogy elismerjék a munkánkat, és ne kapjunk kevesebb fizetést, csak mert nincs péniszünk.
2010. nov. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/74 anonim ***** válasza:
34%

A válasz írója 83%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:38


Azért megnézném, hogy egy nő hogyan csinálna gyereket egy másik nőnek!!!

2010. nov. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/74 anonim ***** válasza:
0%

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:38


Az én barátnőmnek több volt a fizetése, mint nekem...

És állandóan veszekedett vele emiatt...

És el is hagyott többek között ezért is...

2010. nov. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/74 anonim ***** válasza:
83%

basszus már mindent mi csináljunk?:)

jó én tök emancipált vagyok, semmi ilyesmire nem vágyom mint székkihúzás ajtóbanelőreengedés, szivesen fizetem a saját piám vagy a pasiét is, de ha kezdeményezni is nekem kéne marha nagy sz-rban lennék, mert ahoz nyuszi vagyok...

egyébként igazuk van az előttem szóloknak, az egyenjogúságot úgy igényelik a nők, hogy ha már ugye nincs meg a régi családkép a kitartott háztartásbeli anyával, hanem mi is dolgozunk, akkor fizessék meg a munkák annyira mint nektek. a társadalmi szokások csak ennek fejében változnak, különben marad minden a régiben.

2010. nov. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!