Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Éreztetek már gyűlöletet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztetek már gyűlöletet a másik nem iránt mindenféle ok nélkül?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 12. 00:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha tényleg nincs ok akkor pszichopatának kell lenni hogy így legyen. Az ok nélküli dolgok általában elmebajt feltételeznek. Az lehet ám egy ok pl ha valaki csak simán bebeszéli magának a hülyeségeket vagy olyan dolgok alapján ítélkezik amik nem valósak és annak hatására alakul ki a gyűlölet. Ha pedig tényleg ok nélkül van akkor ott tényleg bajok vannak.
2016. ápr. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Oka mindig van.
2016. ápr. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Közvetlen okra gondoltam amúgy...
2016. ápr. 12. 01:02
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor lesz bennem a legnagyobb a gyűlölet, amikor meglátok két leszbikus mondjuk csókolózni. Úgy érzem, ez féltékenységből eredő gyűlölet.
2016. ápr. 12. 01:03
 5/9 A kérdező kommentje:
Vagyis irigységből.
2016. ápr. 12. 01:04
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja hát az más olyan nekem is volt régebben :D Aztán rájöttem hogy felesleges mert csak magamat mérgezem vele. Azóta sokkal nyugodtabb is vagyok mióta nem utálkozom feleslegesen. Aztán az már más kérdés persze hogy igazam volt e egyáltalán.
2016. ápr. 12. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ok nélkül nem, de szinte folyamatosan már elég régóta.

Pedig nincs a külsőmmel probléma, sőt....

De amióta létezik az internet, még jobban felszínre jött a nők többségének a személyisége.

És ez akár általánosítható is.

Egyszerre több emberrel kavarnak sunyi módon, érdekből tesznek mindent, és változatosan bunkó módon szerelnek le valakit.

Elég ritka a kivétel, ha van, annak fix, hogy van valami "extrája" mert nem teheti meg a leírt dolgokat.

És még ritkább az, aki tényleg normális, és korrekt módon áll a társkereséshez.

2016. ápr. 12. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem éreztem ilyet. Olyan gyakran meg nem is látok két azonos neműt csókolózni - de valahogy nem irigyelném, és nem is gyűlölném őket.

(biszex és leszbi párossal voltam már... sokat tanultam)

2016. ápr. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem, szerencsére soha. Viszont találkoztam már nőgyűlölő férfival és férfigyűlölő nővel is, nekik nem volt párjuk és a másik oldalt hibáztatták ezért.
2016. ápr. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!