Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A masik fel jarasi stilusa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A masik fel jarasi stilusa mennyire befolyasolja, hogy mennyire tetszik nektek?

Figyelt kérdés
Eleg hulye kerdes, meg gondolom semennyire sem, de azert megkerdezem

#radiátor #Meganezesetmegajarasat
2016. ápr. 8. 14:39
 1/8 Blade Bone ***** válasza:
Egy picit :D hogy ha nagyon szembetűnően furán jár, de lehet hogy tetszene, szóval nem tudom ezt így, lehet pozitív is, és negatív is. Azt pl nem szeretem, ha valaki botladozik, nem néz a lába elé, letol az útról mert nem fér el a tíz kilójával stb...
2016. ápr. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valamennyire azért igen. Pl. van az a típus, akinek olyan "mindjárt szétesek, olyan laza vagyok" stílusú a mozgása, az ilyeneket pl. nem tudom komolyan venni. Vagy aki megy, mint a buldózer és mindenkit félresöpör, illetve tömegközlekedésnél nem várja meg, hogy leszálljanak, hanem árral szemben is feltolakszik (nem csak idősek között van ilyen), az ilyenek nem szimpatikusak.
2016. ápr. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy idepofatlankodom, de ha valaki nagyon rugozva jar, az gaz? :D mert en cikinek erzem, es ezen a talpbetet nem segit.


23N

2016. ápr. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem hülye kérdés, még egy dal is szól erről...


"...a nézését meg a járását, csípőjének a ringását..."

2016. ápr. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én rugózva járok, néha cikiznek is miatta, de ezzel nem tudok mit kezdeni.


Egy ismerősöm barátnője mintha sántítana, hát valljuk be őszintén, mínusz pont.

2016. ápr. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hozzátartozik az összképhez, és elég egyedi dolog. sok mindenkit már messziről felismerek, a járásáról. ha valaki x lábakon csak vonszolja magát, nyilván nem olyan vonzó. ismerek egy ruganyos 40-es agglegényt, alacsony, bajuszos, elég röhejes. legszívesebben nyakom vágnám, hogy menjél már rendesen xD
2016. ápr. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Titusztitusz ***** válasza:
Kérdező...Micsoda pesszimizmus...Honnan gondolod, hogy "nem fontos", az, hogy az ember partnere milyen járási stílussal rendelkezik??? Nekem pl. fontos...Sőt, nagyon fontos...Egy mackós járásu, avagy sután mozgó, férfiasan lépkedő nő nagyon taszító látvány mindig az én szememnek, akármilyen jól is néz ki mondjuk az adott nőci...Ellenben a KECSES LÉPTÜ, ringó járásu nőkre még olyankor is könnyedén rá tudok gerjedni, ha történetesen, nem egy "Tündérszép Ilona" az illető...Én legalábbis így vagyok ezzel...
2016. ápr. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem hülye kérdés. És nagyon tükrözi az ember személyiségét. Én nagyon érzékeny vagyok pl. erre, tökéletesen visszaadja magát az embert. Sajnos futottam már bele egy idegbeteg agresszív baromba, olyan is volt a "járási" stílusa ami kezdettől fogva nagyon zavart. A kezeit iszonyatosan lóbálta, olyan szinten, hogy úgy nézett ki, mint egy duracell nyuszi. A lábmozgása meg mint egy nagymedvéé. Borzalmasan taszító... Ha pedig elmentünk mondjuk egy étterembe, akkor az asztalhoz is úgy ült le, és állt fel, mint egy tahó.. Az asztalnak nekiment, a széket mindig úgy húzta ki, hogy csikorgott hangosan a padlón mindenki odakapta a fejét, amikor leült és felállt az asztaltól a poharamból az innivalót mindig kilötykölte, iszonyatosan neveletlen és semmi "finomság" nem volt benne. Egy borzalom az egész úgy ahogy van... Azelőtt is mindig néztem a mozgást is és figyeltem erre, de akkor valahogy "engedtem", kár volt...

Egy jó stílusérzékű és jó mozgású kellemes férfi aranyat ér! Nem tudom vannak-e ilyenek, mostanában nem nézegetem. De biztos nagyon kevés :)

2016. ápr. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!