Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 24 éves Nő/Férfi esetében...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 24 éves Nő/Férfi esetében gáz ha még mindig mamahotelbe lakik?

Figyelt kérdés
mikortól illik kirepülni?
2016. ápr. 12. 02:39
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem gáz. Az a gáz, ami az országban zajlik. Szinte ellehetetlenítik a fiatalok önállósodását. :/ Persze törekedni kell arra, hogy mihamarabb megtörténjen, de hiába dolgozik az ember, éppenhogy kajára telik a fizetéséből, nemhogy lakásra, albérletre.
2016. ápr. 12. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a gáz aki azt gondolja hogy gáz dolog ez,régen is több generáció lakott egy nagy hazba és jól kijöttek egymással ,pláne ha mindenkinek megvolt a saját maga szobája kis kuckoja,ez a "koltozzunk el otthonrol mert gáz otthon lakni"- dolog egy 20-25éve jött be amit a nyugat ránk erőltetett!
2016. ápr. 12. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%

Az talán egy kicsit gázos, ha megtehetné, hogy külön éljen, de így kényelmesebb, plusz anyuka főz mos takarít rá.

Ha nem ez a helyzet,tényleg csak azt tudnám felhozni, hogy nem olyan könnyű ám az önellátás. Ha törekszik rá, hogy megteremtse a saját külön önálló életét, az még talán valahol becsülendő is inkább.

2016. ápr. 12. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

A jelenlegi fizetesek mellett nem olyan gaz....ha valaki megtehetne de nem teszi a az a gazabb

De az se feltetlen 24 evesen aki pl egyetemre jart az meg akkor vegez pl...30 evesen mar mas teszta

2016. ápr. 12. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

+1 az eddigiekhez. Önmagában nem gáz. Az a baj, ha emiatt:

- önállótlan;

- képtelen privát szférát kialakítani, a kellő mértékben elszakadni a szüleitől.

2016. ápr. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%

nyomorogj 100e nettóból egy kis patkánylyukban, biztos bejön a csajoknak, hogy az ablakodból, ha már van, egy koszos vakolatlan téglafalat lehet látni, és még ezért fizess 70e+rezsit.


ha neked megéri hajrá.


Én meg örömmel leszek a világ leggázabb személye, 130nm2-es kertes házban.

2016. ápr. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%
Az a ciki, amikor még mindig gyerekként viselkedik otthon, vagy gyerekként kezelik és apuka/anyuka rátelepszik a "gyerekre". Van egy 35 éves ismerősöm, otthon lakik, nincs nője és most, hogy nyárra betervezett egy nyaralást haverokkal, valaki kitalálta, hogy ő viszi a családját (vele egykorú, gyerekei is vannak), erre ő is viszi az anyját. Sosem lesz senkije és pont az ilyenek miatt.
2016. ápr. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az gáz, ha tényleg hotelnek használja a szülői lakást / házat. Tehát semmit nem segít be a házimunkába, a saját területét sem tartja tisztán, elvárja a meleg kaját, nem ad haza semmi pénzt - főleg, ha nem is tanul.


Az, hogy a szüleinél lakik még, mert pénzt gyűjt lakásra stb., az sztem nem gáz a mai világban.

2016. ápr. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az a gáz,hogy még jó pár kezdődiplomás se tud egyedül kifzetni még egy garzont sem egymaga. Legalábbis Pesten kívül,vidéken erre elég kevés a lehetőség. Meg,hogy úgy követelnek gyakorlatot a kezdő diplomástól meg munkástól,hogy lehetősége se volt tapasztalatot szerezni. Arról meg már nem is beszélek,hogy fiatal kisgyerekes nőnek lenni itt munkaügy szempontjából az egyik legnagyobb szívás az országban,de azért puffogtatják,hogy fogy a magyar.Bxzzmeg,ezért fogy,mert már az önálló életet is szinte alig lehet elkezdeni a fővároson kívül.
2016. ápr. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

24 évesen egyáltalán nem gáz. Annyi idősen még sokan tanulnak szóval azért sem. Én 18 évesen repültem ki, nem igaz hogy megbántam mert ez már így alakult, de a mostani fejemmel maradtam volna még otthon pár évet...

egy 24 éves már inkább felnőtt, de egy 18-20 éves még nagyon fiatal. (fejben)

2016. ápr. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!