Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak engem akaszt ki, ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem akaszt ki, ha az exekről beszél a párom?

Figyelt kérdés
Összejöttem egy sráccal (kb 1 éve),minden szép és jó,kivéve,hogy napjában háromszor tuti eszébe jut valami exes sztori,amit velem előszeretettel megoszt. Összesen úgy 4-5 nőről hallok folyamatosan. Ez miért van? Gondoltam majd kifogy a sztorikból,ezért nem szóltam... De már ott tartunk,hogy egy közös wasabizásnál feleleveníti,ilyen helyeken kivel Hányszor járt. Nem azt mondom hogy nekem néha nem jutnak eszembe régi kalandok ( hozzásteszem még tök poénosak is),de eszembe nem jutna a párommal boncolgatni, inkább vele akarom élvezni a pillanatokat,nem pedig az emlékrken rágódni közösen. Ti sokszor beszéltek exekről?
2016. ápr. 12. 12:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
68%
Egy éve van ez a problémád, amely idő alatt hallgattál róla, és most sem vele ülsz le megbeszélni, hanem a gyakorira teszel fel egy kérdést. WHY?
2016. ápr. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Azért,mert ez nem szakító ok. Meg lehet én reagálom túl. Kiváncsi vagyok más ezt hogy ragálná le.
2016. ápr. 12. 12:24
 3/17 A kérdező kommentje:
Inkább írtad volna le,te beszélsz e exekről!
2016. ápr. 12. 12:30
 4/17 anonim ***** válasza:
55%
Nem azt mondta az első, hogy ez szakítóok, de egy év alatt hogy nem jutott eszedbe leülni vele megbeszélni, hogy ez téged mennyire zavar?
2016. ápr. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
😁 Na hagyjuk inkább!
2016. ápr. 12. 12:37
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem, soha nem beszélek róla, és nem vagyok kíváncsi a másik exeire sem.


Nem tűröm az ilyen beszélgetést.

2016. ápr. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Én személy szerint nem beszélek az exemről - csak egy van.

Nálam az a helyzet áll fenn, amikor nem akarok visszagondolni se jó, se rossz dolgokra, főleg nem osztom meg a mostani párommal. Haragban váltunk el és azóta sem beszéltünk, nem is fogunk, ezért nem gondolok vissza rá.

2016. ápr. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
55%

"Na hagyjuk inkább!"


Ez aztán az igazán érett hozzáállás a kapcsolatokhoz. Tudod ha valami zavar, akkor az a megoldás, hogy leülsz a másikkal és megbeszéled. Ha magadban fortyogsz, arról senki sem tehet, csak te magad, tudod néma gyereknek...


Engem nem zavar, ha néha valami kapcsán előkerül valamelyik ex (nálunk max ez fordul elő), bár állandóan ezen sztorizni nem tetszene. Viszont akkor sem duzzognék csendben és idegenektől várnék megerősítést, hanem megbeszélném a dolgot.

2016. ápr. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
81%

>Gondoltam majd kifogy a sztorikból,ezért nem szóltam...


Ennyi eszed van. Ha nem akarsz az exekről hallani, akkor az elején megmondod neki udvariasan és nyugodtan, hogy ezek a témák feszélyeznek és ha lehet, ne mondja el ezeket neked. Ehelyett te egy évig hallgatsz és hagyod, hogy nőjön benned a feszültség. Kommunikációból egyes alá. Mi a mentséged erre a hülyeségre?

2016. ápr. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
60%
A másik barátnőjét is biztos idegesíti, amikor rólad beszél.
2016. ápr. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!