Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi igazán szeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi igazán szeret egy nőt akkor hogyan képes kibirni, hogy nem beszél egyáltalán a nővel?

Figyelt kérdés
2016. márc. 19. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Akkor nagyon egyszerűen. Hiszen a valódi szeretet nem akar birtokolni, kisajátítani, hanem hagyja a szeretett személy kibontakozni, ahogy neki jó. Ha a nőnek történetesen az a jó, hogy a szerelmes pasival nem tartja a kapcsolatot, akkor a szerelmes pasit ez is boldoggá teszi, hiszen őszintén szereti őt. Idegenül hangzik? Megértem, mert ilyen igazi szeretetre csak kevesen képesek. A többségnek a szeretet nem más, mint kisajátítás, birtoklás, tobzódás a másikban.
2016. márc. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

#1


Azért ezt te sem hiszed ugye?

2016. márc. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Úgy hogy nem szereti,mi más mondja lenne a szeretet kimutatására ha nem az, hogy érdekli,érdéleklődik mi van vele mi történt aznap stb.Az ilyen néma kapcsolatoknak nem hosszú jövője van.
2016. márc. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

2.


Sokáig én sem hittem, de be kellett látnom, hogy igaz. Tudom, hülye vagyok...

2016. márc. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

első, hogy tenné már boldoggá ez a pasit?

maximum elfogadja, tiszteletben tartja, és szeretné, hogy a másik fél boldog legyen...


de hogy őt ez boldoggá teszi...

2016. márc. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#4


Stabil, komoly párkapcsolat lehet!

2016. márc. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az ideális esetről beszéltem, ami a valóságban csak ritkán fordul elő. Az értetlenkedésetek teljesen érthető, nem is vártam mást.
2016. márc. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!