Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vágyom úgy mondd jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vágyom úgy mondd jó módú pasira?

Figyelt kérdés
Volt régebben egy pasi olasz volt. Interneten ismerkedtem meg vele pár hónap után találkoztunk nagyon tetszett az hogy első talakozaskor nem nézte mennyi pénzt költ (persze nem ez fogot meg benne) de asziszem a 3adik talinal volt vett egy arany gyűrűt stb... Stb... Aztan össze szürke a levet egy olasz csajal (egy éjszakás volt szamara) csak teherbe eset tőle és még szakítottam a kapcsolatot vele.. Pár hónap után felmérését hogy Meg csalta a nő és elkoltozot mondta hogy kezdjük újra de már nem mentem bele így hogy mástól van gyereke.... Miért vágyom megint ilyen pasira és nem csak arra hogy meg vegyen mindent hanem kedvesek udvariasan stb... Vágyom hozzá vissza csak nem tudom (....) most jöhetnek a "ri@banc komik...de aki normális választ ad annak köszönöm.

2016. ápr. 12. 15:09
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
95%
trollszag van
2016. ápr. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Mert van benned egy ősi ösztön, hogy ha te szülsz neki gyereket, akkor arról a gyerekről ő is gondoskodjon és a gyereknek ne kelljen éheznie, nélkülöznie és az apja által is minél jobb módban élje az életét
2016. ápr. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
kamu. csak adja itt az ostoba nőt, hogy vitákat generáljon. ugyes. :)
2016. ápr. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
A "mondd" a mond ige tárgyas felszólító módú alakja.
2016. ápr. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Mi az? Ma uncsik a kérdések? Feldobod a hangulatot valamivel? :)
2016. ápr. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Ez egy teljesen igaz, és őszinte kérdés!
2016. ápr. 12. 15:19
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Hmm egy magyar mindig neznj fogja a pénzt . Vajon miert? nem is tudom talan mert 3x kevesebbet kapnak mint pl az olaszok? És egy olasz hamarabb megengedheti azt h vesz aranyat egy nőnek? Ha te tényleg ezt keresed akkor ajánlom nyugatot :)
2016. ápr. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
75%

#2-esnek igaza van. Meg annyival kiegeszitenem, h sok csoro pasi a jelleme miatt csoro, m vagy lusta, vagy total gyerekes 0 felelossegerzettel, ami megint oda vezetheto vissza, h a no szamara abszolut alkalmatlan arra, h gyereket neveljen.

Az mondjuk okes, ha olyan pasira vagysz, aki anyagilag rendben van, de azert ez ne csapjon at a lo tulso oldalara, h csak a penz miatt akarsz a pasival lenni, m hosszutavon erzelmileg teljesen tonkremesz...mar, ha nem olyan erzelmileg sivar szinten vagy, mint a sok tenyleg ri*@*c, akik csak a penzert vannak egyutt a pasikkal.

Es persze, egy penzes pasinak nem nehez uriembernek, meg gavallernak lennie, hiszen nem kell neznie, mennyit kolt egy nore es a no ugyebar nonek erzi magat mellette...csak ez sajna hosszutavra nem eleg.

2016. ápr. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

4-es, lehet, hogy költőien tette fel a kérdést a kérdező :D "Miért vágyom úgy, óh, mondd! Miért?" :D

Amúgy szerintem azt akarta írni, hogy úgymond :)

De ez eltörpül a leírásban lévő temérdek másik helyesírási hiba mellett :)

2016. ápr. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Kevés vagy te neki, mint trollszag ellen a wunderbaum...
2016. ápr. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!