Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem mutatom ki hogy kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem mutatom ki hogy kell nekem akkor kelleni fogok neki?

Figyelt kérdés
Sokszor mondják hogy mindenkinek az kell aki nem lehet az övé. Van egy srác akivel elég furcsa a kapcsoltunk. Se veled se nèlküled. Azt vettem észre ha nem keresem és nem érdeklődöm iránta akkor ő keres mindig és màshogy viselkedik viszont ha túlságosan is kimutatom neki hogy ő engem érdekel és mindig talákozni akarok vele akkor meg bunkó és leszar és megbánt.. Nem tudom mi lenne a helyes. Bevallani az érzéseimet? Csak akkor meg félek hogy elutasít. De így meg mindig várjam mikor keres?
2016. ápr. 13. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy idő után megfogja unni...

Talán ne játszmázzatok, hanem beszéljétek meg.

2016. ápr. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És mi lesz ha összejöttök? Onnantól kezdve sosem fog előtörni a bunkó énje? Igazából össze kellene jönnetek, ez tény, már csak azért is hogy tanulj az esetből és levond a helyes következtetéseket...ha lesznek egyáltalán majd ilyenek!
2016. ápr. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha valójában, és igazán kellenél neki, nem is viselkedne így eleve.. halálraítélt, de majd rájössz egy idő után.
2016. ápr. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha mélyebb szinten meg akarod ismeri, hagyj fel a játszmákkal. Ez egy idő után idegesítő, gyerekes, elüldözöd vele. Nyíltan beszélj vele!
2016. ápr. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!