Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felnőtt férfi miért nem tudja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőtt férfi miért nem tudja megérteni, hogy a másik foglalt, szereti a párját és ha a feje tetejére áll, ő akkor se fog kelleni?

Figyelt kérdés

Zaklat egy pasas... mindig mellém ül a buszon és löki a süket dumát. Először még kedves voltam, elmondtam, hogy van barátom (szóval levehette volna, hogy kár a gőzért). Aztán legközelebb már felforrt az agyvizem mikor mellém ült, telefonáltam a barátomnak szinte végig az út alatt (de ahogy letettem, szintén ott dumált). Aztán tettettem, hogy alszok, de alig 1 mp-re kinyitottam a szemem, már be nem állt a szája. Mindig kilesi mikor megyek és hogy én üljek el előbb, hogy mellém üljön és dumálhasson. Nem merem elküldeni a ....ba, senkit nem merek, mert támadott már meg férfi és sok pasi úgy akart megszerezni, hogy agresszívan lépett fel (sarokba szorított fizikálisan, hogy ne tudjak elmenni) és félek tőlük. A barátom azt mondta, tegyek úgy, mintha nem létezne és majd lekopik... de az a baj, hogy nem kopik le!

Mit lehetne csinálni? Nem tudok más busszal menni sajnos, mert csak az megy erre.


2015. jún. 5. 10:10
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Vigyél mp3-at, és amikor elkezd beszélni, nézz egyenesen a szemébe, majd dugd a füledbe a fülhallgatót, hogy lássa, szándékos, majd nézz ki az ablakon! Amennyiben továbbra sem hagy békén, mondd meg, hogy feljelented a rendőrségen, ha nem kopik le! Állj ki magadért! Ideje!
2015. jún. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

Ulj le te valaki melle a buszon.

Ha melled ul, mond meg neki, hogy ne haragudj, nincs kedvem (veled) beszelgetni. Ha nem mondod, csak udvariaskodsy, akkor honnan talalja ki?

2015. jún. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
azt kihagytam... hogy ha zenét hallgatok, akkor is dumál hozzám. Szóval ezért vagyok teljesen kétségbeesve már. Megpróbálok előbbi busszal utazni, csak akkor meg egy órát várhatok a munkakezdésre... de komolyan nem tudom, mit tehetnék jobbat, hogy kell egy ilyen embert leállítani... és a barátom nem segít, mert köti az ebet a karóhoz, hogy "ha levegőnek nézed, békén hagy". aha.
2015. jún. 5. 10:33
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
mondd meg neki kerek perec, hogy nem vagy kíváncsi sem rá, sem a mondandójára. a buszon csak nem fog megtámadni.
2015. jún. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
1es ez jó volt... :D A barátod esetleg nem akar beszélni vele? Hátha kicsit "megijed", ha egy férfival találja szembe magát, aki erélyesen rászól, hogy le kéne állni.. De talán neked is szólnod kéne a pasinak, hogy jó lenne ha befejezné, mert kicsit se vagy rá kíváncsi, és ez már kezd átmenni zaklatásba!
2015. jún. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Mumusan ***** válasza:
Üljél le valaki mellé. Plusz a párod szóljon rá. Te hiába erősködsz. Vannak akiket nehéz leállítani.
2015. jún. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%

Ezeknek a kérdéseknek 99%-a kamu, egy fantázia szülte helyzet, méghozzá azért mert egy ilyen helyzetet 5 másodperc elintézni végérvényesen.

Magyarul aki érdemeben válaszolna feleslegesn teszi, csak a kérdező fantáziavilágát elégiti ki.

2015. jún. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Most nem talált, mert ez épp valós helyzet. Nem hiszem, hogy túl gyakoriak az ilyen őrültek, de vannak.

hát az történt, hogy írt a barátom neki, hogy hagyjon békén és ha nem fog, élőben is beszélhetnek. Írt egy sértődött választ, hogy akkor majd köszönni sem fog. Hála a jó égnek.

2015. jún. 5. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!