Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó spontán ajándék lenne?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó spontán ajándék lenne? Nektek tetszene? Kép!

Figyelt kérdés

Sziasztok, barátnőmnek rajzoltam. Azonban nem tudom hogy mennyire jó így. Kicsit üresnek érzem, szerintetek is nagyon üres? Háttérrel vagy árnyékkal jobb lenne? Színes rajzokba sajnos nincs annyi tapasztalatom... Azért rózsaszín egy része, mert nagyon szereti azt a színt. No meg a pillangókat.


[link]



2016. ápr. 14. 18:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szep es nem a hiányosságokat fogja nézni a kepen.
2016. ápr. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó így, nekem tetszik.
2016. ápr. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szerintem biztos tetszeni fog neki.


Amúgy hány évesek vagytok?

2016. ápr. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Persze attól is függ, hogy mennyire szereti a rajzokat. Mert ha mondjuk ő is ilyen rajzolós művészi beállítottságú ,akkor tuti elnyered a tetszését egy ilyen ajándékkal.
2016. ápr. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Gesztusnak megfelel, de sokra nem megy vele.
2016. ápr. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
20 felett mind a ketten.:) Szereti a rajzaimat, főleg azokat ahol ketten vagyunk. Nagy becsben tartja őket, még 2 éve készültek is meg vannak neki. Amire én már nem is emlékszem.:) Csak ez ugye most egy kicsit másabb. Nagyon szereti a pillangókat. Szóval próbáltam neki, valami pillangót össze hozni, egy kis rózsa szín beütéssel. Amúgy nettes kép alapján készült. De próbáltam minél jobban eltérni a képtől. Valami egyedit össze hozni neki. Csak ilyen nagyjából dolognak kellet a kép. Hogy tudjam még is hogyan miként vannak az arányok. Színekkel még csak barátkozom fekete fehérbe jobban meg csináltam volna. Csak a kedvéért színes. Amúgy köszönöm szépen a válaszokat. Remélem ténylegesen elnyeri a tetszését.:)
2016. ápr. 14. 18:58
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha a régi képeket nagy becsben tartja, akkor nem tudom hova a bizonytalanság. Tuti imádni fogja, főleg, hogy csak a kedvéért próbálkoztál a lepkével és a színekkel :)
2016. ápr. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nagyon szép.:)
2016. ápr. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Klassz, de én mondjuk nem rajzként adnám oda hanem mondjuk bögrére nyomtatva vagy ilyesmi. Akkor az se baj hogy nincs háttér.
2016. ápr. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 ~OnLány~ ***** válasza:
Mondjuk ha csinálnál még egyet-kettőt (amúgy gyönyörű lett :)),akkor vehetnél egy szép képkeretet/tartót például,kivághatnád a pillangókat,kicsit összehajtanád és ráragaszthatnád a keretre..olyan élethű volna,nekem báris ez tetszene,most ez jutott eszembe. De így is ha odaadod,biztos tetszeni fog neki,aranyos nagyon.
2016. ápr. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!