Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jó spontán meglepe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó spontán meglepetés lenne?

Figyelt kérdés

Készítettem a barátnőmnek, egy kis meglepetést. Remélem tetszeni fog neki, mert nagyon sok órám van benne. Nem vagyok profi, soha nem jártam rajz iskolába. De azért próbáltam minél jobban elkészíteni. Már lassan két éve a kis életemet.:) Hasonlít azért a képhez?

Ez egy reggeli kép, itt már kicsit össze kócoltam.


KÉP.:

[link]


Rajz.:

[link]


Kicsit vizes lett bal oldalt.:/


Arcszőrzetem is durva és gagyi lett, a képhez képest...



2016. jan. 14. 18:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
69%
figyelj ez olyan dolog, hogy ha egyszer nem tudok főzni, nem állok neki otthon Wellington bélszínt sütni, inkább elviszem a csajom egy étterembe.
2016. jan. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
9%
1-es :D sírok XDDDDD gyönyörűen megfogalmaztad. Eddig kerestem a szavakat, nem akartam bántó lenni, de a tiédnél tökéletesebben én se tudnám megfogalmazni :)
2016. jan. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem meg örülni fog neki. Ha szeret akkor boldog lesz, hogy egy ilyen pillanat megörökítése miatt ilyen sokat dolgoztál.

Biztosan elteszi emlékbe még azután is,ha esetleg szétmennétek.

2016. jan. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Szerintem is tok jo, orulni fog neki. Gratula.
2016. jan. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

szerintem jó.:) bár a vízfolt nem kéne rá

szerintem normális csaj értékelni fogja,hogy fáradtál vele meg szép gesztus.

én pl ki szoktam rakni a szekrényemre a barátom rajzait.

2016. jan. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Tényleg ennyire sz*r lenne?:) Amúgy észre vettem, egy hatalmas hibát most javítottam, így gyorsba.


Javítva.:


[link]

2016. jan. 14. 19:17
 7/19 anonim ***** válasza:
így csak rosszabb lett, haver. :/ Minek oda az a vastag kontúr?
2016. jan. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó és aranyos meglepetés. Lehet, hogy nem egy mestermű, de én biztosan örülnék egy ilyen ajándéknak és meghatódnék rajta.
2016. jan. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Mert nézd meg a fenti képet. Ott a fej elég érdekes lett...
2016. jan. 14. 19:27
 10/19 anonim ***** válasza:
95%

Látszik, hogy akik kritizálják, azok mind férfiak :D Nem úgy kell nézni a rajzot, mintha versenyre szánná az illető. Ez egy szép gesztus, és nem tudom, milyen barátnőket fogtál eddig ki kedves 1. válaszoló, de a nők nagy többsége igenis jobban értékeli a szerelme kétkezi munkáját, amibe láthatóan sok időt és energiát fektetett, mint amibe x ezer forintot...

Kérdező: biztos nagyon fog örülni a párod, maradj olyan, amilyen vagy, hiszen a barátnőd is önmagadért szeret:)) Sok sikert!

21/N

2016. jan. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!