Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Utalhat önzőségre az, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utalhat önzőségre az, ha a barátom mindig csak magáról beszél?

Figyelt kérdés
Néha odegesít, hogy ha mesélek valamit, vagy kérdez valamit és arra válaszolok, mindig magáról beszél vagy esetleg közbe is vág.. "Én is úgy jártam múltkor, hogy...stb..." és már nem is arról van szó, amibe belekezdtem. Túl szigorú lennék vele?
2016. ápr. 16. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez nem önzőség, ez egoizmus és nagyképűség.
2016. ápr. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szívesen hallgatom a sztorijait.. Csak nem hagy érvényesülni, mindig magára vetíti ki az adott beszédtémát.
2016. ápr. 16. 14:26
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Beszéld meg vele, hogy fejezze be ezt a fajta viselkedést, mert nem csak ő létezik a földön, hanem ott vagy mellette te is.


De ha csak saját maga érdekli, akkor te mit keresel mellette? El van ő saját maga nagyon jól egyedül.

2016. ápr. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Blade Bone ***** válasza:
Szerintem nem, én is kb ilyen vagyok, mindig mesélek magamról valamit, hogy lássa a másik, hogy nyitott vagyok felé és bizalmat szavazok neki. Plusz ugy, ha a másik nem túl beszédes, akkor is ez megy, mert valamivel ki kell vívni a másik bizalmát, ha látja, hogy nem félek magamról személyes dolgokat mesélni, talán ő is kedvet kap ahoz, hogy meséljen magáról...
2016. ápr. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 omba ***** válasza:

#2-es, nem érvényesülni nem hagy... létezni se nagyon.

Bunkóság is, meg elnyomás is. Kell?

2016. ápr. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is így viselkedek mégpedig azért mert nulla szociális érzékem van és nem igazán tudom mit kell mondani ilyen helyzetekben, szóval nem biztos, hogy önzőségből csinálja.
2016. ápr. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!