Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Utalhat erzelmekre az ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utalhat erzelmekre az ha egy fiu azt mondja "milyen szep szempillaid vannak"?

Figyelt kérdés
Nem meleg meg semmi csak kavarunk es ezen kicsit meglepodtem azert ilyesmi gyakran nem hagyja el ffi szajat

2016. febr. 6. 00:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy nem meleg? Most akkor te nő vagy? Mert akkor valóban nem meleg. De ha faszinak mond ilyet...:D

Nyilván szívesen bámulná a dús pilláidat felfelé bámulásod közben, mialatt pipázod őt. :P

2016. febr. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
no vagyok azert irtam h nem meleg...
2016. febr. 6. 00:21
 3/12 anonim ***** válasza:
De nem értem akkor sem. Miért emelted ki, h nem meleg? :D Felfoghatatlan. Meleg lenne azért valaki, mert megdicséri a nő szempilláit férfiként? Vagy ha nővel kavar, hogy lehetne meleg? :D
2016. febr. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
azert mert a ferfiak nem szoktak ilyet mondani noknek max melegek altalaban de ez a pasi akivel kavarok nem meleg es nem akartam ilyen jellegu megszolalasokat kapni
2016. febr. 6. 00:36
 5/12 anonim ***** válasza:
szerintem mondanak :))))
2016. febr. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
El vagy te tévedve. Én férfi vagyok, nagyon hetero, és simán mondok ilyet nőnek, ha tetszik. :) Nem ratyikkal kellett volna eddig összejönnöd :D
2016. febr. 6. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Azt jelenti a nem csak a melleden akadt le a szeme:)
2016. febr. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A helyében én is kiemeltem volna hogy nem meleg. :) Az egyetlen pasi, aki valaha ilyet mondott nekem konkrétan egy meleg sztájliszt volt. A psik inkább a szemet dicsérik, nem külön a szempillát.
2016. febr. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 opened paradise ***** válasza:

Mert a "jó a csecsed" férfias csak?

Miért ne mondhatna. Nem sablon bók,hanem azt dicséri,ami tényleg szép.

2016. febr. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
szoval ez csak egy bok minthogy pl "csinos vagy" semmi tobb ugye?
2016. febr. 6. 12:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!