Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az alkohol mennyire lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alkohol mennyire lehet megoldal szerelmi banat ellen?

Figyelt kérdés

5 eve tart, es mar nem birom. Felejteni akarok, de nem megy. Mindig azon kapom magam, hogy mar megint ragondolok. Arra gondoltam, hogy elkezdek nehanapjan inni kicsit, hatha konnyebb lesz... Vagy mit csinaljak. Tanacstalan vagyok es remenytelen a helyzet. Nincs idom mast keresni, nem is talalok, meg ez a szesszio is ratesz egy lapattal. Normalisan mar tanulni se tudok... Es mindennek ez a forrasa.

23L


2016. jan. 17. 13:33
 1/7 anonim ***** válasza:

5 éve?

Ott már komoly gond van.

Irány egy pszichológus.

2016. jan. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom :(


Nekem segít, de hosszú távon sokba fog kerülni, na meg ha kijózanodsz még rosszabb lesz. Bár, ez egyenes út az alkoholizmusba.

2016. jan. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Abszolut. Ha alkoholista leszel akkor a legkisebb gondot lesz a szerelmi banatod.


Viszont ha jobban akarsz lenni, kerj segitseget, vagy tanuld meg hogyan kell tullepni a szerelmi banaton.

2016. jan. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az alkoholtól nem fogsz felejteni.


Én azt javasolnám, miután 5 éve sikertelenül próbálkozol az érzelmeid elfojtásával, hogy próbáld máshogy. Idézd fel az egészet és írd le egy füzetbe, sírj, engedd meg magadnak, hogy elgyászold, amit elvesztettél.

2016. jan. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

lehet, hogy hülyén hangzik, de jobban járnál, ha valaki új miatt lenne szerelmi bánatod. úgy tűnik, ebbe most beleragadtál. ismerkedj!


ne azt ismételgesd magadban, hogy hozzá úgysem ér fel senki. sokan vagyunk, hiába kevés az igazi "match". a legjobb, amit tehetsz, hogy próbálkozol.

2016. jan. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is csak azt tudom tanácsolni, hogy a körülmények ellenére, ismerkedj! Az, hogy begubózol, és az alkoholba menekülsz, semmit sem old meg. Nálam is előfordult, hogy csak úgy tudtam elfelejteni valakit, hogy beleszerettem másba. Nem szabad feladnod, használj ki minden lehetőséget, mert amíg ezen rágódsz, lehet életed párját szalasztod el!

28/F

2016. jan. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Sunshinedoll ***** válasza:

Szerintem az 5 év az nem túl normális.

Friss szakításnál ok, ha kicsit el akarsz lazítani egy pohár (üveg) borral, de azért 5 év alatt illene túltenned magad. Én még olyan férfivel nem találkoztam, aki után megérné 5 éven át sírni.

Szedd össze magad, kenj fel valami szép rúzst, aztán csináld a dolgot.

2016. jan. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!