Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert vagyok ertektelen, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert vagyok ertektelen, mert belementem egy egyejszakas kalandba?

Figyelt kérdés
Az igazi mas not dug, nekem szinte nem jut semmi. Belementem egy egyejszakas kalandba egy pasival, akit a neten ismertem meg.23L
2016. ápr. 16. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:
És ki szerint vagy értéktelen?
2016. ápr. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Blade Bone ***** válasza:
Jól van az úgy, nem vagy értéktelen.
2016. ápr. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ki mondta az, hogy értéktelen vagy?

Meg nem kell vele foglalkozni, miért is ne tehettél volna ilyet? Lett egy jó estéd! :)

2016. ápr. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért, mert ez az élmény kb egy hétig fog kitartani nálad. És utána mi lesz? Új pasit keresel, megint egy éjszakára? Inkább legyen egy tartós szexkapcsolatod, állandó partnerrel.
2016. ápr. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszer belefér. Aki ezt többször megcsinálja, annál már el lehet gondolkodni rajta...
2016. ápr. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, értéktelen vagy-e, nem ismerlek.

Viszont Te vagy az élő bizonyíték, hogy vannak csajok, akiket neten simán fel lehet szedni dugni.

Már azt hittem, ez kiment a divatból.

2016. ápr. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fertozesek,stb... Ezért...
2016. ápr. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!