Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehetne tenni ha nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetne tenni ha nagyon nyomul egy pasi!?

Figyelt kérdés

Három éve van párkapcsolatom meg értjük egymást minden jó, de a munakhelyemen van egy srác aki igen nyomul, neki is van párkapcsolata több mint öt éve.

Többször mondtam neki hogy engem nem érdekel illetve szeretem a párom,és nem áll szándékomban megcsalni soha nem tettem meg, és soha nem is tenném meg a jövőben sem, mert tisztességtelen dolognak tartom a megcsalást. De egyszerűen nem tudom lerázni magamról, vagy beszól valamit megjegyzést tesz, illetve mutogat. Idegesítő már nem tudom mit tegyek, nem tudom el nézni, gondolkoztam már hogy fel mondok.

20/lány


2016. ápr. 16. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nézd levegőnek, vagy jelentsd főnöködnek, hogy munkatársad zaklat, vagy pofozd fel a srácot, hogy észhez térjen, vagy csúnyán oltsd le..stb.

A lényeg, hogy légy határozott, csak akkor tudja ezt folytatni, ha látja rajtad, hogy vevő vagy rá és idegesít ez az egész téged.

2016. ápr. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A párodnak említetted már? Lehet, hogy ő, jobb belátásra bírná.
2016. ápr. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Fúha az erőszak erőszakot szül mellesleg a srác lehet szanaszét verné a párját honnan tudod hogy nem így lenne ? :D Amúgy nekem erősen kamu szagú az egész tekintettel a ma esti 20l áradatra... Lassan az öreganyám is az ami pedig némileg paradoxon.

Ha esetleg igaz a kérdés akkor egyszerűen ne foglalkozz vele, ahogy az 1es mondja és szolj a bossnak.

2016. ápr. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Kenzo Tenma ***** válasza:
Mondd el a főnöknek, majd ő megszorongatja egy kicsit.
2016. ápr. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"nem áll szándékomban megcsalni ... mert tisztességtelen dolognak tartom a megcsalást."

Ne haragudj, de ebbe simán beleláthatja, hogy CSAK AZÉRT nem fekszel össze vele, mert tisztességtelennek tartod, egyébként szívesen megtennéd. Ne azt mondd, hogy azért, mert te ezt nem tartod fair-nek, hanem mondd azt, hogy

- Nem tetszel nekem, nem jössz be nekem

- Ronda vagy

- Undorítónak tartalak

- Bottal se piszkálnálak meg

- Takarodj már a közelemből

- Rohadj meg

tudom, szemétség meg minden, de az ilyen nem ért a szép szóból, csak akkor kattan le rólad, ha megjátszod, hogy egy tapló paraszt vagy, mert akkor kiábrándul belőled. Elkönyvel egy szemétláda beképzelt b.nkó p.csának, de legalább leszáll rólad, és hát a cél szentesíti az eszközt. Egy próbát megér, nekem többször is bejött.

2016. ápr. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 ~OnLány~ ***** válasza:

Szerintem te ezt vagy nem gondolod komolyan,vagy ez nem is igaz.

Most nem azért,de ha engem zaklatna valaki,akkor lépnék,vagy egy pofont kapna,vagy már szóltam volna a főnökömnek/barátomnak.

Az ilyenek nem fognak leszállni rólad.Egyértelműen el kell küldened,vagy ne foglalkozz vele.Ha szól valamit,ne szólj,ne válaszolj,haladj tovább.

Ha nem érdekelne,akkor nem is foglalkoznál vele.

Hiába fogod magyarázni,hogy van valakid és szereted,beláthattad már volna,hogy nem hatja meg.

2016. ápr. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Annak tartom mert az előző barátom megcsalt mivel nem feküdtem le vele utána meg megvert! Ezek után szerintetek mit gondolok a megcsalasról. Nem vágyom másra csak a páromra nem mozdit senki más semmit meg bennem! Igazatok van egy budos paraszt leszek vele, sőt fel is nyomom a főnöknél. Köszi a válaszokat! :)
2016. ápr. 16. 21:12
 8/8 anonim ***** válasza:

azért nem nyugszik, mert amit neki mondtál, avval mellébeszélsz.:)

Ő arra kiváncsi bejön-e neked.

Csak avval tudod lerázni, ha TÉNYLEG NEM JÖN BE neked és ezt meg is mondod neki szóval, és minden kisugárzásoddal.

2016. ápr. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!