Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy pasi ronda, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi ronda, akkor miért nyomul annyira a csajokra?

Figyelt kérdés

Rengeteg csajnak ír a képei alá, hogy hu nagyon dögös, nagyon szexi, milyen csini vagy, nagyon szép vagy, jól áll ez meg az.

Minden kicsit is arravaló csajnak ír ilyen kommenteken...


2015. márc. 30. 11:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Tiltsd le, azt majd nem fog zavarni.
2015. márc. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 zsici:D ***** válasza:
Mert ha ronda, drasztikusan lecsökken az esélye annak, hogy raklit szerezzen. Viszont ha minden csajnál bepróbálkozik, statisztikailag, sokkal nagyobb valószínűséggel szed fel valakit.
2015. márc. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A remény hal meg utoljára..
2015. márc. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Próbálkozik. Biztosan azt gondolja, hogy a sok közül majd valamelyik biztosan bejön.

Szerintem ebben az a gáz, hogy én nem vennék komolyan olyat, aki mindenkinek írogat. Tök mindegy, hogy néz ki, de úgy érezném, hogy nem én érdeklem, mert még 30 lánynak ír közben.

2015. márc. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Attól hogy más csúnya, ő nem biztos hogy annak látja magát. Ismerek én is olyan embert aki tök ronda és ő saját magát szépnek találja.
2015. márc. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Zsici tökéletesen megfogalmazta. Az más kérdés, hogy kiröhögteti magát a nyilvános kommentekkel, szóval vszinű rosszul kalkulál a kis quasimodo
2015. márc. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ezzel próbálja a balf.aszságot ellensúlyozni
2015. márc. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nem ért a nők nyelvén és ennyi. Nem túl szerencsés minden nő képe alá írogatni (de túl sokat lájkolgatni sem), ezzel csak azt bizonyítja hogy rá van szorulva a nők figyelmére és mégjobban erősíti a lúzer benyomást. Ráadásul ha túl sok csaj látja, hogy ő egy vesztes akkor a további nem közvetlen esélyei is romlanak, hiszen a lányoknak is van szájuk és lebeszélik az esetleg iránta érdeklődő barátnőt bármilyen helyzetben (-ne randizz vele, ő azaz idióta aki az én képem alá is kommentelget).
2015. márc. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Meg ez az üres bókolgatás is tök fölösleges és rontja esélyeit. Én ha bókolok akkor a csaj egyéniségére bókolok, de én inkább szurkálódni kötekedni szeretek :-)
2015. márc. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 zsici:D ***** válasza:
A vibescu az valami román név nem? Nagyon vág az eszed tehénkúró barátom :D
2015. márc. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!