Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szokás még a telószám elkérése...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szokás még a telószám elkéréses csajozás? Lányok, ha egy számotokra szimpatikus tag így próbálkozna be, akkor megadnátok neki a számotokat?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 17. 00:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Szokásnak szokás de valóban nem mind adja már meg manapság. Facebookon aztán cseszheted telefonon legalább volt esélyed dumálni vele persze ha felvette vagy ha nem kamu számot adott meg :D Facebook annyira személytelen hogy sokkal könnyebben pattintanak le másnap.
2016. ápr. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Én az ilyen netes csevegésért sosem rajongtam, mármint csajozás szempontjából. Két személy irkál egymásnak, az egyiknek épp vigyorog a beállított profilképén, a másik szintén valami hülye arcot vág, aztán megy az oda-vissza "xd-zés" meg minden, közben pókerarccal ül a gép előtt. Olyan rideg az egész.
2016. ápr. 17. 00:45
 3/19 A kérdező kommentje:
egyik*
2016. ápr. 17. 00:45
 4/19 A kérdező kommentje:
A telefon azért ebből a szempontból mégiscsak közvetlenebb.
2016. ápr. 17. 00:46
 5/19 anonim ***** válasza:
38%
Téged sem tanított meg anyukád, hogy idegenek kocsijába nem szállunk, nem adjuk meg nekik a számunkat, meg ilyenek, mi? Tudod ilyen alapvető biztonsági intézkedések... Jézusom... Még ha muszáj is megadnom valahol számom, akkor is ötször meggondolom. Egyáltalán miből gondolod, hogy van pénze arra, hogy veled csevegjen, mikor a net ráadásul ingyen van...
2016. ápr. 17. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
68%

Nem tudom hány éves voltál a 90es évek végén 5ös de nagyon magányos lettél volna :D

Egyébként a késesgyilkos nem a számodat fogja elkérni...

2016. ápr. 17. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Na igen, ebben a világban már könnyű az internetre hivatkozni, ami szinte már mindenkinek van.

Tényleg durva, hogy egyeseknek ennyire idegen dolog egy ilyen kérdést olvasni, közben meg tök természetesnek tartják, hogy "de hát ott van a net, minek a telefon?". Kb. mint a Family Guyban egy jelenet:

- Írtam egy könyvet.

- Az mi?

- Olyan, mint az internet, csak fából.

2016. ápr. 17. 01:24
 8/19 anonim ***** válasza:

23 éves srác vagyok és durván 16-23 éves lányokkal ismerkedem.


A 16-18 évesek rengetegszer azt mondják, hogy inkább csak a nevüket mondják meg, aztán majd keressem meg őket face-en...


A durván 19-23 évesek ilyet sokkal ritkábban csinálnak, ők normálisan megadják a számukat legtöbbször, ha bejövök nekik.

2016. ápr. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Elsőre biztos nem.
2016. ápr. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
71%

Aha, remélem a kishúgaitokat vagy a lányotokat is arra bíztatjátok, hogy nyugodtan adja meg a számát mindenféle vadidegen pasasnak.


De arra tényleg kíváncsi lennék, hogy miből gondolod, hogy van pénze beszélgetni veled? Nekem pl hetek óta nincs pénz a kártyámon, mert a családommal ingyen beszélek, a többi meg vag felhív vagy elintézem neten. A hősszerelmes csak addig adakozó (=hív fel a saját pénzén), amíg ki nem derül, hogy a lány sosem fogja széttenni neki a lábát, utána hirtelen undok ribi lesz aki ráadásul még ki is használta és számlát csinált neki....

2016. ápr. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!