Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 10év után mivel tudnám feldobn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10év után mivel tudnám feldobni a párkapcsolatomat? Többi lent.

Figyelt kérdés
Alapvetően elég szégyenlős vagyok, de nyitott vagyok bármire amit a párom szeretne. Mostanában elég ritkán nyúl hozzám, a sok munka, meg az évek nem tettek túl jót a szexuális életünknek.Szeretném újra lázba hozni, szükségem van rá, hogy érezzem kíván. Lehet hogy már nem lesz olyan minden mint az elején(sőt biztos), de kicsit mégis jó lenne vissza hozni a dolgokat. Fiatalok vagyunk, ezért meg mindenképp fontos. 26/L

2015. máj. 4. 11:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerepjátékokkal.
2015. máj. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Valami szolidabb dolog?Tényleg elég szégyenlős vagyok, tiszta zavarba lennék, hiába társam már 10éve :)
2015. máj. 4. 11:20
 3/16 anonim ***** válasza:
Győzd le a zavarodat!
2015. máj. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Szexi fehérnemű, vagy támadd le az előszobában. Lépj egy kicsit domina szerepbe. Ha normális, akkor a későbbiekben ez nem lesz elvárás, csak, ha neked is van kedved. Én néha meglepem a páromat szexi fehérneműben, imádja, és azt is imádja, hogy ez csak időnként van és nem mindig megy ez a műsor.

Vagy menjetek el egy hétvégére valahová, mi "idegenben" mindig nagyokat bírunk szexelni... 15 éve vagyunk együtt, működő kapcsolat...

2015. máj. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Az "idegenben" nagy szexelés ismerős, tényleg jó,csak az a baj hogy már 4 éve voltunk utoljára ilyen helyzetben, hogy eltudtunk menni itthonról :( Tényleg ránk férne a kikapcsolódás...

Szexi fehérneműs dolgot is bevetettem régebben, lehet be kellene újítanom a ruhatáram ilyen téren. Köszi a választ!

2015. máj. 4. 11:35
 6/16 anonim ***** válasza:

"Valami szolidabb dolog?Tényleg elég szégyenlős vagyok, tiszta zavarba lennék, hiába társam már 10éve :)"

Ez esetben további sok sikert, bízzunk benne, hogy nem csal meg egy izgalmasabb vadóc lánnyal.

2015. máj. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 menta34 ***** válasza:

A szexi fehérnemű önmagában nem megoldás, el kell benne játszani a kiéhezett vadmacskát vagy szende szüzet... Viszont ha el tudod jól játszani akkor ahhoz nem kell extra fehérnemű, lyukas pólóban is hat. Szerintem.


Nem akarsz szerepjátékot? és még mit nem akarsz? pont ez lenne a lényeg, lépj túl a korlátaidon, akkor fogsz tudni újat és izgalmasat adni :)

2015. máj. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Megértem a válaszod, és egyetértek vele, de nem sokat tett azért a párom, hogy magabiztos maradjak, és elégedett..

Szültem neki egy gyermeket, továbbra is adok a külsőmre, de semmi visszajelzés nem jön részéről. Mikor összejöttünk egy magabiztos lány voltam, sosem szégyenlős. Amikor egy kismamának azt mondja a párja, hogy nem fogja meg a mellét szex közbe mert még pár hónapja még azzal szoptatta a gyermeküket, és ő nem tud úgy nézni a mellemre, akkor az nem éppen hízelgő egy nőnek, és valóban hozzá se ér a melléhez éveken át....

2015. máj. 4. 11:54
 9/16 A kérdező kommentje:
6-osnak ment az előző szövegem
2015. máj. 4. 11:54
 10/16 anonim ***** válasza:

Amit a melledről és a párodról írsz. Sajnos az anyaság egyes férfiakat elijeszt. Van akinek az okoz traumát, hogy bent van a szülésnél és látja. Van akinek a tudat, hogy a nő akivel eddig malackodott, az anyuka. Tán ismerős a poén a Csak egy kis pánik c. filmből, mikor De Niro azzal indokolja a megcsalást, hogy "Az asszony a szájával a gyerekeket csókolja"

Ezzel most nem viccelni akarok, csak érzékeltetni, hogy van akinek bizony ez gátlást teremt, hogy megtegyen olyat amit előtte bátran megcsinált.

Ezen csak te és ő tud segíteni. Leültök megbeszélni, és megérteted vele, hogy te ugyanaz vagy mint előtte, és a melled ugyanolyan mint régen tehát ezen a szülés nem változtat. Ne úgy gondoljon rád.

Ha neked nem megy akkor akár szakember segítségét is igénybe lehet venni, mert ha hagyod ez később még inkább elhidegít titeket egymástól.

Itt nem azt érzem, hogy rád unt, hanem a viszonya veled szemben változott.

Mondjuk 10 év nagy idő, és sajnos nem tesz jót a párkapcsolatoknak szexuálisan, de nem törvényszerű az elhidegülés és a félrelépés, csak az idő múlásával. De az ami őt zavarja az elmondása szerint az probléma. Mondja ki ha még valami zavarja, nyíltan őszintén, te meg ne sértődj meg, hanem közösen oldjátok meg. Ez az opció mentheti a dolgot. Vagy hosszútávon marad ami van, esetleg rosszabb lesz. Rajtad/rajtatok áll.

2015. máj. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!