Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet esélyem ennél a pasinál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esélyem ennél a pasinál még?

Figyelt kérdés
van egy fiú aki nagyon tetszik nagyon helyes meg minden és hát belezúgtam nagyon viszont aztmondta (visszahallottam) hogy én egy állástalan trampli vagyok viszont egy alkalomra meg....na na mármost annyira nem is ismer engem szóval azért ha ezt mondta azt jelenti hogy szexuálisan azért ő is vonzónak talál engem tehát ha megismerne akkor még belém is szerethetne ugye?
2016. ápr. 17. 13:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan. Semmi önbecsülésed nincs???
2016. ápr. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
mi köze ennek az önbecsüléshez? inkább a kérdésre válaszolj légyszi
2016. ápr. 17. 13:29
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát, ha ennyire becsülöd magad, akkor próbálkozz be. Mit tudnánk mi mondani?
2016. ápr. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Fogyatékos vagy? Vagy csak tetteted?
2016. ápr. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hol tenyésznek az ilyen egybites lányok? mennék arra cserkészni egyet :D
2016. ápr. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Feküdj le vele és ess teherbe tőle. Ma sokan ezt csinálják, hogy hátha a gyerek miatt beléjük szeret a pasi, aztán sorra csalódnak. Ráadásul nem csak a saját életüket cseszik el, hanem még a szerencsétlen gyermekét is.


Itt inkább az a nagy kérdés, hogy te hogyan értékeled magad. Mennyire tartod magadat nőnek?

2016. ápr. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ne legyenek illúzióid. Attól, hogy valaki azt mondja, hogy egy dugásra még jó vagy az nem azt jelenti, hogy vonzódik hozzád. Csak közli a tényt, hogy semmibe vesz, esetleg megdugna, és ennyi. Nem fog soha szeretni, mert már most sem tisztel egy kicsit sem.
2016. ápr. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
gonoszak vagytok :(( szerintem meg igen is belém szerethetne.. és meg is fogom próbálni!!
2016. ápr. 17. 14:18
 9/11 anonim ***** válasza:
Sok sikert hozzá csak ,de ne ide írj ki majd dühöngő "kérdést" hogy miért ilyen bunkó minden pasiii??
2016. ápr. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez nem gonoszság, csak több éves tapasztalat, és őszinte válaszok.

Nagyon naiv vagy ha azt hiszed mert lefekszel vele, már beléd is fog szeretni. De végül is a hibáidból fogsz tanulni (vagy nem) de utólag ne sírj ha a srác totál idegennek fog nézni a dugás után is.

2016. ápr. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!