Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ilyen pasinál sose lesz esélyem?

Ilyen pasinál sose lesz esélyem?

Figyelt kérdés

Tetszik egy srác, de ellentétek vagyunk. Eléggé rosszfiú karakter, rockzenész, motorozik, hosszú haja van meg jó pár tetoválása. Amugy nagyon rendes srác, mindent meg lehet vele beszélni.

Van barátnője, olyan sexy bitch kategória a csaj, piercingekkel, tetoválással, kicsit útszéli típusú öltözködéssel.

Én unalmas átlagosan öltöző, kislányos arcú, nem bulizós, nem bevállalós csaj vagyok, az a típus, aki inkább olvas vagy tanul.


Sose lehet esélyem egy ilyen srácnál?


2015. febr. 7. 18:12
 1/10 opened paradise ***** válasza:
Van barátnője. Mi a kérdés akkor?
2015. febr. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Van az a mondás, hogy az ellentétek vonzzák egymást, na...szerintem ez nem igaz.
2015. febr. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
De igen, ha a 15-20 perces együttlétek neked is pont megfelelnek. Sok hasonló fiú van amúgy, ha kifejezetten ezekhez vonzódsz. De pár év és kinövöd.
2015. febr. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha szeretsz tanulni, akkor végre azt is megtanulhatnád, hogy az az igazi útszéli, aki összefeküdne más pasijával, nem az, aki bevállalósan öltözködik.
2015. febr. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Senki se tehet arról hogy kinek ki tetszik meg. Erről nem mi döntünk. Néha én is fantáziálgatok olyan lányokról akik foglaltak.
2015. febr. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nem az esély a lényeg,esélyed simán lehet,de összeilleni nem fogtok sose!
2015. febr. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
remek, megint egy szuz szende kislány, akinek az igenyei az egekben vannak...
2015. febr. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Miért számít ez magas igényeknek?
2015. febr. 7. 19:05
 9/10 anonim ***** válasza:
Azért, mert te teljesen más vagy. Ez szinte olyan, mintha egy 180 kilós ork szeretne magának egy kajakost. Nagyon mások vagytok, más körökben mozogtok, hiába vonzódsz hozzá, semmi közös nincs bennetek.
2015. febr. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.

Kérdező ajánlom neked "A felhők felett 3 méterrel" című filmet.

Megnéztem, nekem az agyamat k.rta fel a fenébe. De neked szerintem tetszeni fog.

2015. febr. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!