Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítanátok a párotokkal ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok a párotokkal ha kiderülne, hogy másik nőhöz járt kiélni bizonyos szexuális vágyait amit veletek nem csinálhatott?

Figyelt kérdés
Lábfétist.
2016. ápr. 18. 08:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Az ilyen fetisisztáktól ráz a hideg. Szóval alapból már ezért szakítanék,ha tudom hogy nem elégítem ki teljes mértékben a vágyait..
2016. ápr. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Össze se jönnék olyannal, akivel nem egyezik a szexuális kultúránk.
2016. ápr. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Ez még kérdés?! Igen, szakítanék. Vagy velem beszélje meg és velem csinálja, vagy sehogy. Ha fontosabb neki a hülye fétise mint én, akkor meg szakítsunk. Ennyire egyszerű. Más lábát nekem ne nyalogassa, hogy aztán ugyanazzal a szájjal csókoljon meg. Fúj.
2016. ápr. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

Pont úgy szakítanék vele, mintha csak simán du.gni járnak össze.

Mást kíván, mással elégül ki. Mindegy hogy azért mert fétisei vannak, vagy csak jobb a se.gge.

Lehet menni a másikhoz.

2016. ápr. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen igen, azonnal.
2016. ápr. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ez megcsalás. Nem érdekel milyen vágyai vannak. (bár a lábfétissel nekem nincs nagy problémám, ha nem viszi túlzásba) Vagy velem van, és elfogadja a határaimat...vagy keressen olyat magának, akivel gond nélkül kiélheti magát. Nem kötelező velem maradnia. Érted.
2016. ápr. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

nekem a párom tud róla h vannak olyan szexuális vágyaim amit vele nem tudok kiélni


tud róla h van akivel viszont igen

nehezen de elfogadta a tényt


de ettől függetlenül én élvezem vele a szexet és kívánom őt

2016. ápr. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

7-nek.


Aha.

Nekem van egy olyan vágyam, hogy egy izmos, nagy farkú pasi két órán át kefél. De ezt sajnos a párom külön-külön se tudja megadni nekem. Akkor biztos elfogadja, és belenyugszik, hogy mással kiélem ezt.

Elvégre őt viszont szeretem.


Vagy...

A páromnak van olyan vágya (biztos, elvégre pasi), hogy egy nagymellű fürdőruhamodell ugrál a farkán, amit én se tudok megadni. Akkor nyugodtan dugjon még bárkit, akinek ilyen teste van, de sebaj mert engem szeret?!


Ez nem párkapcsolat, ez egy barátság. Ha együtt laktok és van közös gyerek, akkor se több barátságnál.


Vagy legyél párkapcsolatban olyannal, akivel kiélheted magad, ha ez a fétis olyan fontos. Vagy legyél a pároddal, és lépj át a beteljesületlen vágyakon.


Időnként mindenkinek van olyan vágya, ami nem teljesül. Ez nem okozhat gondot.


Ha ez a fétis az életedben elsődleges, akkor olyat kell párként találni, aki ebben partner.

2016. ápr. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

7-es vagyok

ez azért cuki volt :-DDD


1. a párom nemi szerve pont ideális méretű nekem - szal ez nem talált

2. nagy a mellem és csini vagyok - szal ez sem

3. barátságban van olyan h szinte minden nap szeretkeznék vele ???

4. van közös gyerek együtt lakunk régóta - és?

5. ha nem fogadta volna el akkor nem lenne - de mivel ismeri és tudja és ö képtelen megadni nekem, így pont azért mert szeret azért ment bele ...

nem nem beszélünk róla nem tudja mikor megyek és mikor nem

ha kérdezz akkor válaszolok de magamtól nem hozom fel a témát


am meg BDSM kapcsolat - szexuális aktus nincs benne, vagyis a pasi nem ér hozzám a farkával de sok esetben a kezével sem !

szeretek a párommal lenni kedves gyengéd szeretkezések de szükségem van erre a másikra is

2016. ápr. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Na, éppen ezért fontos, hogy az ember olyan párt találjon, akivel egyeznek a kis szexuális dolgaik, vagy legalább nem rázza ki a hideg őket egymáséitól. Az ilyet az ember vagy elfojtja egy darabig, aztán egy idő után már nem képes, vagy képes ugyan, de mindig kielégületlen marad, hiányérzete lesz. Olyan párt kell keresni, akivel az ember megvalósíthatja a vágyait.
2016. ápr. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!