Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy meleg, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy meleg, akinek megvan az a bizonyos radarja, akkor is felismeri a másik meleget/biszexuálist, ha már előbb ismerte, minthogy a másik rájött volna, hogy mi a helyzet vele?

Figyelt kérdés

Már régóta ismerik egymást, az egyikük meleg, és kitűnően felismeri a többi meleget is, és egyszer csak a másik kezd rájönni, és elfogadni, hogy mi van vele, tehát nem vállalja még fel nyilvánosság előtt, meg semmi ilyesmi, de magában már tudatosította.

Ilyenkor vajon az, aki már azelőtt is ismerte a másikat, hogy az ráismert volna, hogy meleg, az észreveszi rajta? Vagy nem is foglalkozik vele, mert az befolyásolja, hogy nem ilyennek ismerte meg? Vagy esetleg ő már azelőtt érzi rajta a hajlamot, hogy az önmagának bevallaná, mert a melegek ezt egyszerűen érzik?


Szerintetek?


Amúgy az én konkrét élményem ezzel kapcsolatban leszbikusokról szól, de gondoltam nem szűkítem le a így a kört.



2013. febr. 14. 20:27
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Jajj most jutott eszembe, hogy sokan a meleget csak a férfiakra használják, de én így gondoltam összefoglalóan írtam, hogy ne kelljen felsorolnom mindent... Bocsi.
2013. febr. 14. 20:29
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
nemtudom én melegvagyok de én tök nemtudom megmondani senkiről sem csak aki full egyértelmű és egy idióta is kiszúrná :D az én "gaydar"-om nem működik
2013. febr. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel én is teljesen úgy vagyok, mint az előttem szóló. Sose tudtam megállapítani senkiről, hogy meleg-e vagy sem és rólam se mondta meg senki, hogy meleg vagyok. :D

Ez a radar nem is létezik úgy gondolom. És melegként elég nehéz ismerkedni, csak net-en vagy meleg bárokban tudsz, ha lenne az a bizonyos radar akkor minden melegnek lenne párja, de nincs sajnos...

2013. febr. 15. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 kovpet ***** válasza:
100%
Szerintem sincs ilyen. Olyan van, hogy az ember meglát valakit és SZERETNÉ hogy az legyen. De ez azért más :)
2013. febr. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
szerintem, ha mindenkit melegnek hiszek, akkor tuti, hogy a valóban melegről is megmondom, h meleg :)
2013. febr. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen, mert a jeleket tudat alatt ugyanúgy továbbította, ha ő még nem is volt ezzel tisztában.

Általában én is ki szoktam szúrni a melegeket, persze a radar se 100%, gyakran bepittyen (vagy épp nem pittyen) rosszkor. Egyénje válogatja: volt párom édesanyja egyből kiszúrta (másoknál is), hogy mi a helyzet velem - eltiltás lett belőle, később rájött, hogy az ő lánykája se a nadrágok után szalad, abból is lett baj -, viszont az exem soha senkiről se tudta megállapítani, mindig nagyokat pislogott, mikor mutattam neki valakit, hogy "Figyi, ő ott tuti meleg." =)

2013. febr. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem egészen értem a kérdésed, viszont nekem elég jól szokott működni a "radar" :) Egyszerűen a szemeket kell figyelni. A szem mindent elárul... ha egy lány úgy néz rám, azt meglátom a szemében, hogy nem csak a ruhám nézi vagy ilyesmi, hanem engem néz meg :)
2013. febr. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is van ilyen, én egyből kiszúrom majdnem bárkiről,ha leszbikus... Nem 100%, de 95 azért ja szerintem.
2013. febr. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
És ez a "tutira kiszúrom, hogy ki meleg" dolog be is igazolódik?
2013. febr. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Mint ahogy azt többen is említettük, ez nem 100%-os módszer, viszont mikor hirtelen egy azonos nemű ismerős mosolyogva vagy bárhogy odasunnyog az "megfigyelt" illető mellé, és tesz egy olyan - az avatott szemnek félreérthetetlen - mozdulatot (ami lehet csak egy apró érintés vagy mosoly), akkor igen, kijelenthetem, hogy be tud jönni az ilyen megérzés.

Ezt mérni nem lehet tudományosan, de hát a női megérzést sem.

2013. febr. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!