Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha az apósod arra kérne hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az apósod arra kérne hogy a párod vallására térj át, megtennéd?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 18. 13:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Soha és semmiképp. Eleve nem hagynék ennyi beleszólást a szülőknek, sem a sajátjaimnak, sem az övéinek.
2016. ápr. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé vallásellenes vagyok, így már a kezdetekben problémába ütköznénk.
2016. ápr. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Apósom? Ki ő nekem, hogy beleszól a hitéletembe? Térjen le ő, ha közös nevezőt akar velem! Nem, természetesen nem tenném meg. De jóbarátok nem lennénk, ezek alapján.
2016. ápr. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Semmi köze hozzá. Az én életembe ne szóljon bele, ha ebből probléma van, azt majd párom és én lerendezzük. De ha mi már eldöntöttük, akkor abba neki semmi beleszólási joga nincs.
2016. ápr. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha az após tényleg annyira vallásos lenne, akkor tudná, hogy az ilyen áttérés szinte semmilyen vallásban nem érvényes, mert nem a saját hited vezetett erre, hanem ő az befolyása, ergo érvénytelen.
2016. ápr. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%

Volt egyszer egy anyosjeloltem (utalom ezt a szot:-), es a lenyeg h megkert hogy keresztelkedjek at zsidora,merthogy ok vallasos zsidok ugy egyebkent, holocaust meg mittomen es pedig mondtam, h ez nem fog megtortenni.


Egyreszt nem vagyok semmilyen szempontbol vallasos, masreszt a zsido elsodlegesen egy etnikum (toknyolc h rasszistan hangzik), masodlagosan ha mindig atternek az aktualis pasijaim hitere akkor abszolut religion hopper lennek, aminek sok ertelme nincs:-))


Mindig jottek h milyen mar h a gyerek nem valami joravalo zsido lannyal jar, mondjuk en ezeken mindig hangosan rohogtem, mert szamimra ez ilyen szurrealis beszelgetes volt, ami foleg a Woody Allen filmekben van (marmint ami ennyire rohejes:-)).


Aztan a szulok megusmerkedtek egymassal es a pasim anyukaja ezt kepest volt eloadni apunak, nemikepp felhaborodva hogy en milyen alak vagyok, hogy nem keresztelkedek at zsidora. Ehhez tudni kell, hogy apu ki nem allhatja a zsidokat es baromi jol turtoztette magat, de kozolte, hogy o nem azert nevelte a gyereket keresztenynek, h utana atterjen egy olyan vallasra amihez meg latszolag sincs koze:-))


Aztan a pasim a sajat anyja melle allt, hogy legyek zsido (a tesom mar fulladozott a rohogestol) es akkor az egyebkent kulturalt ertelmisegi apukamnal betelt a pohar es konkretan megmondta, hogy akkor most tavozhatnak is.


Aztan volt egy Krishna hivo pasim, sosem kert meg hogy terjek at a Krishna vallasra megis ahogy egyre tobbet olvastam a Bhagavad Gita-t egyre jobban megszerettem es nem lettem vallasos, de ha gaz van akkor azert Krishnahoz imadkozom:-))


Egyebkent engem a vallasok mint olyan nem erdekelnek es senki kedveert nem vennek fel egy vallast sem, sztem te sedd:-))A jelenlegi aposomek tok normalisak, nem vallasosak de keresztenynek.


Jaaa volt meg egy masik zsido pasim is, o nem kerte hogy terjek at csak azt hogy tanusitsak tobb megertest a Holocaust-al kapcsolatban (egyebkent is megerto vagyok, drama ami ott tortent) es hogy rojuk le egyutt kegyeletunket Izraelben, aztan voltam vele Aushwitzban, jokedvu kirandulasok voltak ezek:-)))


A csaladi ebedek is szenzaciosak voltak, ez az ulunk az asztalnal 15-en es akkor minedenki arrol beszel, hogy "anyam szuletett Witzberger Marika eloszor milyen taborba ment, aztan hova szokott, aztan a papa miert halt meg, aztan szemet hitler...". Komolyan, dobbenetes. En egy jokedvu csaladbol jovok, nem arrol beszelunk h hogy vertek ossze a nagypapamat az andrassy-n, vagy h a dedpapa hogy elte tul a gulagot, hanem eljuk az eletet:-))))


Jaaaaa meg volt egy pasim aki anno szicentologus volt, most meg valami szabadon ebredo lett vagy mi, na o folyton jott ezekkel a clear gyakoratokkal, es probalta velem elerni a felsobb szintet. Volt hogy elmentu k kirandulni es harom oran keresztul nezett egy konkret fat es bem szabadott hozzaszolni:-))))Azota sem lattam, lehet hogy meg most is ott ul:-)))


Jaaa meg volt valami satanista is, vele csak egy hetig tartott a dolog, de kar nem is igazan emlkeszem ra, ott valami erdoben akart valamit megidezni, en meg nem mentem bele, ugyhogy ott lett vege a sztorinak:-))


Az emberek sokfelek, szerencsere a ferjem normalis (ezert a ferjem:-)))

2016. ápr. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
#6: wow! Neked csak annyira sok pasid volt, hogy előfordult közöttük mindenféle vallásos, vagy csak pont ilyenekkel hozott össze a sors? :D
2016. ápr. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Hülyeségekkel nem foglalkozom

N24

2016. ápr. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

7-es, 6 os vagyok:-))Szerintem a ketto kombinacioja, valahogy igy alakult. Egyebkent volt bigott katolikus is, o spec kozolte hogy addig nem lesz semmi amig nem hazasodunk ossze, azota is hazasodunk:-))))


De teny, hogy furcsa pasijaim voltak minden szempontbol:-))Nyilvan ez akkor volt amikor fiatalabb voltam, eleg sokat es gyorsan eltem, igy 33 eves koromra masodik hazassagban relative lenyugodtam es el nem tudom kepzelni, hogy hogy tudtam ennyire aktiv lenni:-)))


Volt egy olyan pasim aki epilepszias volt es a mozgolepcson csak ugy tudott menni ha a plafont nezte, aztan elmentunk egy sziami performance-ra ahol volt stroboszkop es rohamot kapott, jeeezus sztem eletemben nem panikoltam annyit:-))Vele egyszer elmentem satrazni Erdelybe asszem, es allitja h valami medvet latott, berohant hozzam a satorba, uvoltozott h "medveeeee, medveeeee" en meg akkor keltem fel, es az idegtol rohamot kapott:-))En pedig gubbasztottam a satorban, probaltam valahogy segiteni rajta mikozben az volt bennem hogy valami medve kozeledik es ugyis meghalunk:-))))


Aztan jartam egyszer egy ilyen Bear Grylls karakterrel akiben mindig az volt, hogy mindent tul kell elni (erted, pesten nem valami ghettoban) es mindig egy komplett kes arzenalt hordott maganal. Mindenfele martial art mester volt, meg izraelben volt valami ,kikepzesen, krav maga ilyesmik, egyebkent testor is volt sokaig. Na az o hobbija az volt hogy jarjunk tulelotaborokba es tegyuk ki magunkat extrem helyzetnek, ugyhogy menteletem 30 kilos zsakkal a hatamon folyoban, masztam hegyet (ahonnan ketszer leestem de a karabiner megfogott), aztan kusztam sarban vel oran at, aztan csak szimplan volt olyan h rajott, hogy o most lulonleges stevlakat gyujt es akkor teglakkal a zsakunkban meneteltunk negyven fokban. Tettem magam halottnak amikor egyszer talalkoztam egy medvevel...aaaaaa iszonyat hulye sztorik:-)))Nala mindig volt az iranytutol kezdve legalabb 5 napra valo ilyen szaraz ize amit az amcsi katonak esznek, meg ilyen legpisztoly vagy mi amit ha fellosz szines es meglatjak,nem sorolom.:-))))



Hozza kell tennem hogy en mindig halalosan szerelmes voltam of korsz:-))Nem banim hogy ennyi mindent kirobaltam es azt vegkepp nem hogy gyorsan eltem, enelkul velhetoleg most nem lennek lenyugodva es meg mindig kergetnem az eletet:-))

2016. ápr. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
58%
Csak ha egy kőgazdag zsidó,gyémántkereskedő az öreg,és utána bevesz a családi bizniszbe.
2016. ápr. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!