Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány felajánlja egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány felajánlja egy buliban, hogy aludjak nála. Akkor az egyértelmű, hogy szexelni akar?

Figyelt kérdés

Egy munkahelyi buliban voltunk. Elég sok alkohol fogyott, és egy kolléganőm felajánlotta hogy aludjak nála. Pedig egész este nem nagyon foglalkozott velem, bár én sem vele.

Azt még tudni kell, hogy én vidéki vagyok. Ő pedig helyi, és épp azt beszéltük, hogy mikor fog jönni a buszom. Egyébként jóban vagyunk, látszik h szimpi vagyok neki. Szerintetek csak kedvességből akart segíteni, vagy többet is akart volna? Visszautasítottam egyébként a dolgot.

Előre is köszönöm a válaszokat!

Ui.: nem tudom, hogy a szüleivel vagy külön él-e


2016. ápr. 18. 15:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
omg! de buta vagy! ez felhívás volt keringőre....
2016. ápr. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
90%
Lehet csak kedves akart lenni :)
2016. ápr. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
ezek után most már ne csinálj majmot magadból, és ragaszkodj az eredeti forgatókönyvhöz, vagyis UDVARIASSÁGBÓL utasítottad vissza, ha meg értetlenkedik, mondd hogy csak a saját ágyadban tudsz aludni meg nem szeretnél a terhére lenni DEEEEEEE persze mint embert ő érdekel és meghívod egy pizzára, aztán kiszeded belőle hogy érdeklődik e irántad mint NŐ :D
2016. ápr. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
69%
Ennek a régi formája: "Gyere fel egy kávéra" :)
2016. ápr. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%
Komolyan ilyen életképtelen emberek élnek közöttünk? ... Erre a válasz: "Meg hát!"
2016. ápr. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%
Egyáltalán nem biztos, hogy többet is akart volna.
2016. ápr. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
46%
Nem.
2016. ápr. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
52%

Felesleges lepontozni, nő vagyok, voltam már ilyen helyzetben, és eszembe sem jutott volna szexelni.


Röhejes, hogy már egy kedves, baráti gesztust sem lehet tenni vagy rámosolyogni valakire, mert sok paraszt azt hiszi, hogy dugni akarunk.


#6

2016. ápr. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
63%

A hozzászólásokat olvasva én nem is mernék ilyen szívességet felajánlani.


Tényleg ott tartunk, h ha jót akarok magamnak, akkor hagyom a kollégát e vasútállomáson egy padon aludni? szép új világ.

2016. ápr. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én is szívtam már meg így, mint nő. Csak segíteni akartam...


25N

2016. ápr. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!