Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezért nem akarja kirakni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért nem akarja kirakni kapcsolati státuszba, hogy kapcsolatban vagyunk?

Figyelt kérdés

A sráccal nagyon jól megvagyunk, a párjának tekint, a családjának is sokat mesél rólam (állítólag, és ők is kérdezik, hogy mi a helyzet velem.)


Viszont azt mondta, hogy nem szereti kitenni, mondjuk Facebookra, hogy együtt vagyunk, mert idegesíti, hogy oda írkálnak, hogy "gratulálok", meg "sokáig legyetek együtt"..


Szerintem viszont azért nem akarja kitenni, hogy tudjon másokkal is ismerkedni, mert mint tudjuk, a nők se úgy veszik a közeledést, ha tudják, hogy a srácnak barátnője van.


Felhozni nem akarom neki, mert hogy lehetne ezt értelmesen megkérdezni így az elején...


21 L


2016. ápr. 18. 19:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Ne viccelj már. A férfiak nem szeretik a FB-n mutogatni a magánéletüket. Bízd rá, hogy azt tegyen ki, amit akar.
2016. ápr. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
38%
Már megint a fészbúk. Bexarok.
2016. ápr. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
63%
Nehéz az életed kérdező :[
2016. ápr. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen normálisan meg lehet ezt beszélni.

Párommal sincs kint, hogy együtt vagyunk, de minden rendben, nem ismerkedik másokkal. Egyszerűen nem a neten él, nem szeret infókat kitenni magáról a közösségi portálokra. Nincs kint róla sok kép, és nem is posztol szinte semmit.Figyel rám, kedves velem, és már évekre előre tervez, holott friss kapcsolat.

Szerintem inkább a viselkedése alapján ítéld meg a helyzetet, ne az internetet vedd alapul. Ha amúgy minden rendben, ne keresd a hibát.

2016. ápr. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
55%
Megmondod neki,hogy rosszul esik.Ha még ennyit sem tesz meg érted,akkor hogy tenne komolyabb dolgokat?
2016. ápr. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
34%

Kedves kérdező!


Talán egyszer leszel majd azon a szinten, hogy megértsed, egy párkapcsolat nem arra való, hogy dicsekedjünk vele a haveroknak, hogy kirakjuk a kirakatba. Nem azért lesz valaki a párom, mert sokan fognak lájkolni, hanem azért, mert szeretem. Bár ezt neked magyarázhatja az ember, úgy sem vagy képes felfogni.

2016. ápr. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
81%

Kedves válaszolók: itt nem arról van szó, hogy "mert a Facebook", meg nem arról van szó, hogy "a facebookon élné az életét". Egyszerűen az, hogy nyilvánosan nem vállalja fel. Tök mindegy, hogy most ez egy közösségi oldal, vagy micsoda.

Kérdező: pedig ezt pont, hogy meg kéne kérdezned. Egy kapcsolat alapja - a bizalmon túl - a jó kommunikáció.

2016. ápr. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
56%

Érdekes világot élünk ahol a facebook a nyilvánosság, de a családja, akinek beszél róla nem...

Én sem teszem ki a facebookra ha van barátom, pedig lány vagyok és eszemben sincs másokkal ismerkedni. Elég durva, hogy valaki ennyire komolyan veszi azt a szr oldalt.

2016. ápr. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ez legyen a legnagyobb gondod. Sok ember nen szereti az ilyesmit "mutogatni".

Amúgy meg, ha nem bízol benne, miért vagy vele?

2016. ápr. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
amikor összejöttem a barátommal mindenkinek örömmel mutogatott, sorra vitt a családjához és a barátaihoz dicsekedni szóval nem tudom, szerintem örülnie kéne ha gratulálnak.. furcsa barátod van. az én barátom sem él a facebookon, alig tesz ki évente 1 dolgot de neki is az volt az első dolga,hogy az első randi után kitette kapcsolatban vagyunk.
2016. ápr. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!