Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális viselkedés egy korai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális viselkedés egy korai kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Suli után elhívtam a barátnőmet egy étterembe. Beszélgettünk meg kértünk egy palacsintát. Azt mondta elmegy a mosdóba. Elég sokáig kint volt, már bőven kihozták a palacsintát, mire előjött. Rákérdeztem, minden rendben-e. Azt mondta igen, de most el kell mennie, nem tud maradni. Ott hagyott egy ezrest, nem is ette meg amit rendeltünk. Fogalmam sincs mi jött közbe, olyan furcsa volt. 21F
2016. ápr. 18. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk egy példa: megjött és átázott neki.
2016. ápr. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Kérdezz rá, hogy miért kellett elmennie vagy hogy minden rendben van e. Ha akrja úgy is elmondja
2016. ápr. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy valakivel telefonált a mosdóban és el kellett mennie.Már csak az a kérdés,hogy ki lehetett az és miért volt olyan sürgős:D

De az is lehet,hogy ment a hasa...

2016. ápr. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Hűűű... bármi is volt, nagyon sajnálom a lányt, mert nem lehetett kellemes.

A havi problémára tippelnék én is, esetleg más fájdalmas és/vagy kellemetlen dologra. Megkérdezheted, és megnyugtathatod, ha elmondja neked, de lehet nem bízik még annyira, hogy ezt kitárgyalja.

Én a helyedben finoman kérdeznék rá, hogy tényleg rendben volt-e, és tudok-e segíteni bármiben, esetleg mikor pótolhatnánk be a randit.

2016. ápr. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!