Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki, de 20 évesen még nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, de 20 évesen még nincs barátnőm. Mit csináljak, hogy közeledjek a lányok felé? Hogy tudnék önbizalmat szerezni, hogy megszólítsam őket?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki (68%-ban biztos vagyok, hogy bejövök neki) tetszik, de mégsem merem megszólítani. Vannak lány barátaim, szoktam beszélgetni lányokkal, de aki tényleg bejön, azt nem merem megszólítani.

2016. ápr. 18. 21:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hogy számoltad ki azt a 68%-ot? :D
2016. ápr. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Igen az elég érdekes, hogy pont 68%-ra jött ki :D

Amúgy szerezz önbizalmat, azzla motiváld magad ha nem teszel semmit se akkor soha nem lesz bnőd

2016. ápr. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
hát az úgy volt, hogy 50-től többnek kell lennie, mert folyamatosan szokott felém nézni, de 75%-tól nem több... szóval valahol a kettő között, és ez az érték jött ki, ne akard, hogy el magyarázzam, mert igazából én sem tudom, csak ez volt a legbiztosabb, amennyiben biztos voltam
2016. ápr. 18. 21:05
 4/12 anonim ***** válasza:
70% -ra jön ki kerekítve egy kis matek
2016. ápr. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
hülyeség ez a %-os szarság, szerezz önbizalmat és kezdj el csajozni, próbálkozni, csak így fog menni és ne matekozz ezen
2016. ápr. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ilyenkor azt szoktam tanácsolni, hogy fogj egy darab papírt, meg tollat, ülj le, és írd le, mi történik, ha nemet mond a lány. Mi a legrosszabb, ami történhet.

De komolyan! Írd le!

2016. ápr. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Sick Fish ***** válasza:

A szemembe röhög fennhangon, aztán hívja a barátnőit és mutogatnak rám, mint egy bazári majomra, hogy "nézd már, pont ez a szerencsétlen gyökér akar Velem összejönni? Fúú de szánalmas!", beszólogatnak, és bebiztosítják, hogy a jövőben ne kelljen az embernek 15°-nál fentebb emelnie a fejét.

Azt inkább nem kérdezem, hogy szerinted ez mennyire esik jól az adott embernek, mert nyilván ilyet még nem tapasztaltál.

2016. ápr. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Amiről te írsz, Sick Fish, az legfeljebb óvodás korban fordul elő. De ha esetleg mégis ez történik, akkor mi van? Ha rólad valaki azt állítja, hogy zöldre festett hintaló vagy, akkor elhiszed? Vagy magadra nézel, megállapítod, hogy az illető hülye, és többé NEM ADSZ A VÉLEMÉNYÉRE.

A pofára esés bizony benne van a pakliban. Amikor járni tanultál, akkor is benne volt. Seggre is estél százszor is. Na és? Felkeltél, és újra próbálkoztál. Most sincs nehezebb dolgod. Vagy kétévesen fäszább gyerek voltál, mint most vagy?

2016. ápr. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Sick Fish ***** válasza:
Nem emlékszem milyen voltam 2 évesen, de egy mai 2 éves gyerek biztosan f@52ább gyerek, mint én...
2016. ápr. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én középiskolában belecsúsztam a lúzerkategóriába.

A suliban senkit nem érdekeltem. Voltak haverjaim de azok is a lúzerek közül. És nem tudtam ebből kilépni, el voltam könyvelve olyannak.

Tudtam, hogy olyan főiskolára kell mennem ahol senkit nem ismerek de főleg a középiskolás osztályomból nem lesz ott senki. Így is lett és az új helyen egészen másképp viselkedtem, öltöztem. Úgy mint a menők. És menő lettem. Nem kellett a csajoknak pitiznem. Szünetben odajöttek hozzám beszélgetni. Nem volt többé barátnő problémám.

De az új környezet kellett hozzá.

2016. ápr. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!