Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nehéz elviselni számodra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehéz elviselni számodra annak a személynek hiányát akit szeretsz? (Mert nem lehetsz vele együtt valami miatt. )

Figyelt kérdés
2016. ápr. 18. 22:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz elviselni,hogy nem engem választott.
2016. ápr. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Elég nehéz.....sőt k..va nehéz!
2016. ápr. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 ~OnLány~ ***** válasza:

Hogy érted ezt?

Hogy nem lehetünk együtt,mert ez a sorsunk?Vagy mert most nem lehet itt velem és emiatt hiányzik rettenetesen?Mert ha a második,akkor igen.

2016. ápr. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#3: Mind két esetben

És igen tudjuk a te pasid messze lakik tőled. Már párszor leírtad.:D

2016. ápr. 18. 22:28
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem elég egyértelmű, hogy ha szeretsz valaki, akkor hiányzik, ha nincs veled. Nem igazán értem, mire volt jó, ez a kérdés.

De ha a nem.lehettek együtt kijelentést úgy érted, hogy párkapcsolatban nem lehettek egymással, akkor akármennyire is fáj, lapozni kell.

2016. ápr. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Blade Bone ***** válasza:
Igen, és néha mikor jobban előtörnek az érzelmek, pokolian rossz és nincs mit tenni, vagy várok és talán valamikor megbékél, vagy keresem, de az meg már a totális csőd.. Szóval kitartok, erős vagyok, úgyis mellettem fog kikötni. ;)
2016. ápr. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A barátnőm 3 hónapja ment vissza anyjához Németországba. Én sajnos nem mehetek mert nem ismerem a nyelvet, meg a 3 testvéremnek hála édesanyám csak rám számíthat, mert sajnos beteg és igaz nem kell 24 órán át körülötte lennem de mégis kell valaki aki a közelben van ha baj lenne. A testvéreim leléptek innen, nagyon nem is néznek felénk. Én csak 50 km-es köreten belül tudok munkát vállalni hogy mindennap hazajárjak, meg nekem szerencsére jó helyem van, anyagilag nem nagyon van okom panaszra. De a barátnőm elsősorban pénzt gyűjteni ment ki anyjához mert neki az apja beteg és ott a hitelük amit valahogy fizetniük kell. A barátnőm eddig 2 hetente hazatudott jönni, de mondta hogy most május első hetében jön haza 5 napra utána augusztusig biztos nem fog hazajönni mert kezdődik náluk a nyár egyre több turistát várnak és bizony oda kell tennie magukat ami persze több pénzért megy. Persze kapnak 1 nap pihenőket meg augusztusba elengedik őket 3 hétre pihenni, előtte pedig a másik csapat megy pihenni. A barátnőm addig biztos nem fog haza térni, nekem nincs pénzem hogy pár napra kimenjek oda, és igaz így is nagyon hiányzik mert első szerelmem és igaz június 20-án lesz hogy 1 éve együtt vagyunk, de sajnos váratlanul ért az hogy ki kellett mennie. Ő sem ment szívesen ki, mert ő jobban szeret itthon lenni, de neki ez a kereset kevés, még ha össze is költözünk akkor is kevés lenne.
2016. ápr. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz.
2016. ápr. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!