Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy elvesztet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy elvesztetted életed nagy szerelmét, mert fiatalon a haverok, bulizás jobban érdekelt téged. Majd szakítás után évekkel rájössz, hogy ha megbecsülöd jobban még együtt lehetnétek, ill azóta se találsz olyat aki überelné?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 14. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. ápr. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos velem ez megtörtént és csak évekkel később jöttem rá mekkorát hibáztam,pedig ő szeretett nagyon. Eszembe jut,hogy nem minden ember találja meg a számára nagy őt,hisz sajnos vannak páran akik szerelemben nem szerencsések.Én az lehettem volna,de nekem is egyszer adatott meg és elbaltáztam.Azóta már exem mással van,aki boldoggá tudta tenni mert én nem. Volt valaki hasonló helyzetben aki saját hibájából veszítette el szerelmét és fél,hogy nem lesz még egy olyan az életében?
2016. ápr. 14. 22:29
 3/7 anonim ***** válasza:
ha elengedted,nem ő volt az igazi.
2016. ápr. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem biztos, hogy együtt lennétek.

Ez ilyen tipikus "mi lett volna, ha..." dolog.

Csak túlidealizálod az egészet.

2016. ápr. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én már szakításkor tudtam hogy hülye voltam és elcsesztem, most szenvedem a következményét. Ő boldog mással én meg hasonlót sem találtam
2016. ápr. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Volt ilyen.

21 evesen annyira hajtott a csajozhatnek, hogy szakitottam ezert. Nem is tudtunk elszakadni rendesen 2 evig ment meg a seveled,senelkuled... Egy pasi meg nem kepes megallapodni vegleg ilyen korban szerintem. 5 evvel kesobb mar nagyon osszejottem volna vele ujra. De sajnos hajtanak a hormonok, nem lehet ezzel mit kezdeni. Jozan esszel belegondolva nem bantam meg, mert szerelmes voltam ugyan, de elnem kellett.

2016. ápr. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyikőtök sem hibás, mást akartatok az élettől. Ha pl. 13 évesen nem tudtam volna mit kezdeni egy harmincéves akármilyen álompasival, aki az ő korához illő kapcsolatot akart volna tőlem, és MOST éppen jó lenne nekem, az nem az akkori énem hibája.
2016. ápr. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!