Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a Lány helyébe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a Lány helyébe?

Figyelt kérdés

7 ève párkapcsolatban él. 2 éve már távkapcsolat is a vőlegény külföldön vállalt munkát. A lány anyjàèk telkèn építkeztek. A fő gond ez hogy a ház miatt marad vele. Nem akarja ki tenni a vőlegényèt mert azzal teljesen ki cseszne vele mivel a fiú anyja nem lett pénzelve így oda nem is mehetne.

De a barátnőm most közelebbi viszonyba keveredett egy fiúval. Már egy éve látták egymást akkor is tetszettek egymásnak. 2 hete viszont naponta több órát csetelnek és már 2 szer találkoztak is. Nem volt köztük még csók sem. Viszont a barátnőm retteg mert a másik fiút sem akarja "összetörni" aki azt mondja barátnőmnek hogy egésznap rá gondol. A baj hogy a lány is. Félő hogy egymásba szeretnek de mégse lehet kapcsolat.


2016. ápr. 19. 14:28
 1/3 Noblesse Oblige ***** válasza:
Én a TE helyedben beszélnék a barátnőmmel, mert már ő is feltette eme kérdést itt, ezen oldal keretein belül. (vagy persze az is lehet, hogy most barátnőnek állítod be magad, de szerintem most sem lesznek hasznosabb válaszaid itt)
2016. ápr. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Blade Bone ***** válasza:
A srác mindenhogyan koppanni fog, jobb lesz neki nélküled.
2016. ápr. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tehát a régi pasi pénze van a felépült házban.Nehéz helyzet.Megpróbálnám megjavítani a kapcsolatot,ha még érzek valamit és az újat elkerülném,de ha úgy érezném,hogy a régi pasi meg köztem nagyon megromlott valami és az újat inkább tudnám szeretni,akkor szakítanék a régivel és elmennék inkább albérletbe az új pasival.A házat eladni nem igazán opció,mert a szülei telkén van.A pasit kéne kifizetni,de nincs miből.Végül is az lenne,ha én volnék ebben a helyzetben,hogy hagynám a házat,hadd legyen ott a pasi,fizesse ki ő azt,amennyit belefektettem és mennék onnan az újjal.De csak akkor,ha biztos vagyok a dolgomban.
2016. ápr. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!