Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért irigyek sokan azokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért irigyek sokan azokra akiknek szép barátnőjük van?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 19. 15:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Honnan veszed, hogy bárki is irigy rájuk?
2016. ápr. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ne feledd!


"Az irigység a középszerűek vallása"


Én mindig örülök más örömének és sikerének. :)

2016. ápr. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%

én inkább azt szoktam irigyelni, akinek normális barátnője van :D


mondom is mindig a barátnőmnek

2016. ápr. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Blade Bone ***** válasza:
100%

Mert azt hiszik, hogy az nekik járna.. Pedig lehet fura, de nagy az esély rá, hogy ha annak a bizonyos lánynak nem lenne senkije, x és y-t akkor is leszarná.

Egyszer volt olyan mikor egyik volt barátnőmmel mentünk bulizni, hogy kifelé jövet három lúzer elkezdett beszólogatni, volt egy ilyen macilaci, meg két kis cérna mellette aztán biztos sokat ihattak, mert olyan vadállatnak képzelték magukat azok alapján, ahogy beszóltak.. Megálltunk, megfordultam, vártam hátha megindulnak vagy valami mert a duma az megvolt, de nem.. hatalmas csend lett, na gondoltam a helyi súrmók befeszültek, nem csináltak semmit, aztán mikor elindultunk ismét nyílt a pofájuk, de nem akartam balhét a semmiért, inkább eljöttünk.

2016. ápr. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Titusztitusz ***** válasza:
Na ugyan miért...Gondolom azért, mert az irigység amúgyis sok ember alaptulajdonsága...Éshát aki ilyen természettel van megverve, az BÁRMIT képes irigyelni másoktol...Többek között akkor mások szép barátnőjét is...
2016. ápr. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én bevallom, hogy az vagyok.

Szeretem a barátnőmet, de annyira nem tudom elképzelni, hogy milyen lehet egy igazi párductestűvel.

2016. ápr. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
"Keresd azoknak a társaságát, akik az öröm óráiban melletted vannak. Mert az ő lelkükben nyoma sincs a féltékenységnek vagy irigységnek: csak boldogok, ha boldognak látnak téged." - Paulo Coelho
2016. ápr. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
"De ne keresd azok társaságát, kiknek bölcsessége nem az univerzum szent és örök igazságát sugározza, hanem egy megkopott, iszákos öreg bácsi érzelgősen fogyatékos és haszonleső szavait." - P.I.
2016. ápr. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!