Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokan mondják, hogy szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan mondják, hogy szép vagyok és nagyon sok embernek tetszem, de nekem mégsincs semmi önbizalmam. Miért?

Figyelt kérdés
Én egyáltalán nem látom magam szépnek, se csinosnak. Emiatt már nagyon sokszor elrontottam a randijaimat, egyszerűen mindig rámjön a megfelelési kényszer és alig merek megszólalni, nehogy hülyeséget mondjak. Képtelen vagyok olyan fiúval kommunikálni, aki tetszik, még akkor is, ha én is tetszem neki. Miért? Mit tegyek?
2012. szept. 24. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Képet nem mutatsz?
2012. szept. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most itt nem erről van szó..:)
2012. szept. 24. 15:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Öhm.. ugyan így vagyok kb én is. Ennek valami kiskori 'trauma' az oka.
2012. szept. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért van, mert ha olyan sráccal találkozol, aki őszintén kezel, és nem csak a felszínedet "szereti", akkor nem lesz semmiféle stresszes, kínos megszólalásod, mivel tisztába van vele, hogy bárki mondhat hülyeséget... :D mosolyog egyet rajta, és megy tovább az élet. Ha félsz megszólalni, azért van, mert a felszínedet megszeretik, de tudod, hogy a valódi éned, ami benned rejtőzik, lehet arra nem kíváncsi... a felszínes fiúktól félsz. Ha egyszer találkozol egy olyannal, aki nem fél beszélni az összes érzelméről, akkor te sem fogsz félni a tieidről. :)


Különben pont jó, hogy nem mersz megszólalni, mert így kiderül hamar, melyik fiú akar bevágódni, és melyik akar igazán megismerni... :)

2012. szept. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!