Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Milyen egy átlagos nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Milyen egy átlagos nő (kívül, belül) szerintetek? És ki számít átlagon felülinek?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 19. 19:10
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Átlagos.
2016. ápr. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy ember leirasahoz tobb valtozo szukseges. Ha megnezel mondjuk 4 valtozot (magassag, derekboseg, iq, orr meret) es mindegyiket atlagolod akkor olyan eredmenyt fogsz kapni ami egyetlen emberre se illik. Szoval nincs atlagos ember.
2016. ápr. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
átlag alatti: vida ildikó(apeh bűnöző) kivűl ocsmány,belül annyira semmi hülyét csinál magából bárhol,nyilvánosan. átlagos: ez a reggeli műsorvezető a dembcsák zsuzsika,sajnos a nagy átlag képviselője kinézetre sem kell elájulni tőle és a megnyílvánulásai élő adásban mutatják a belső lelki világát,ha nem látta valaki egyszer nézze meg.azért írok ilyen személyeket mert ezeket esetleg többen látták ,mutogatják őket,mint a majmokat.
2016. ápr. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
belül elég undi, vér belső szervek... brr
2016. ápr. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

#4 Ez mitől lenne undi ?


Az átlagosat nehéz meghatározni, így csak az átlagon felülit fogom:


Külső:

Az arányok ideális mértéke, az adott formák egyre nagyobb mértékű tökéletessége.

Másképpen lehet úgy is definiálni, hogy sok férfiből (50%+) vált ki merevedést, vagy bármilyen jellegű komolyabb vonzalmat.


Belső:

Nem becstelen;

Nem csalfa;

Nem sárkány;

Nem hisztérika;

Nem makacs;

Nem ostoba;

Nem beképzelt;

Nem goromba;

Nem akaratos a végtelenségig;

Nem akar megváltoztatni;


És még sorolhatnám...

2016. ápr. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Ez egy tok jo kerdes!!


Egy átlagos no szerintem ilyen

Arcra, az a kedves mosolygós arc amire jo ránézni, de nem az a nagyon szep. Hosszú barna haj, szemen van egy enyhe smink, pl szempillaspiral. Ajakapolo, esetleg egy bőrszínétől kicsit elütő ruzs. Átlagos test, itt nem akarok számokat írni, mert az atlagosba simán belefér 10 kg plussz,mínusz. B kosaras mellmeret, az a tenyerembe elfér tipus. Formás vagy picit plottyedt fenék. Nem túl kihívó de megis nőies öltözködés. Szolid szoknya meg belefér, néha egy top.


Átlagon felül: itt minden egyes pontnak a hangsúlyozott változata, szep arc, hosszú szőke haj, erősebb smink ami kiemeli az arcának az egyediségét, s meri használni. Akar kihívó, figyelemfelkeltő ruzs. Formás test, C-D kosaras mellek amik egy picit lógnak a súlyuk miatt. Formás fenék, nőies dekoltalt ruhák, merész színekkel akar.


Belsovel kapcsolatba csak azt írom le ami átlagon felüli: megoldja a problémáit, es nem minden kis saron összeveszni mert éppen rossz napja van hétből hétszer, en mar ennek is örülnek.

Egyébként szexuálisan nyitott a harmasra egy másik lánnyal. Humorérzéke a nőknek százból ha egynek van.


Mar perce gondolkodok, de több nem jut eszembe, szerencsére eddig a felsorolt három tulajdonsagon kívül a tobbi alapvető dolog megvolt az exeimben.

31 f

2016. ápr. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az olyan,aki nem rendelkezik semmilyen "kirívó" adottságokkal..vehetnénk idevaz olyan tényezőket is,mint hogy ki mennyire van sminkelve,vagy ki milyen extravagánsan öltözik,hordja a haját,stb.. de szerintem ezek olyan dolgok,amikkel bárki "feltuningolhatja" magát.. az átlagon felüli nálam pont ezért valami olyan tulajdonság,ami elsőre megfog,ha ránézek.. és ez nem függ sem az anyagi helyzettől, sem semmitől,ez vagy van,vagy nincs... nem tudom ennél jobban körülírni,bocsi :)
2016. ápr. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én azt gondolom, hogy az átlagos nő olyan, aki már pont nem tetszik nekem, tehát már észre se venném.


poénból rágugliztam az average girl kifejezésre.

Belinkelem azokat, akik a fenti szabályom szerint valóban átlagosak:

[link]

[link]

[link]


Most pedig azokat, akik sztem nem átlagosak, pedig ugyanezen keresés adta ki a képeiket. Ők szebbek az átlagnál:

[link]

[link]

[link]


És végül a kakukktojások, akikről fingom sincs, hogy kerülhettek az average girl keresés első oldalára, mert gyönyörűek:

[link]

[link]

[link]


A belsőt most kihagyom a válaszomból, mert így is hosszú lett.

2016. ápr. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Sunshinedoll ***** válasza:
2016. ápr. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!