Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom hogy szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hogy szerelmes vagyok-e a lányba. Nem tudom érzek-e többet baráságnál. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Barátok vagyunk évek óta és ő régen szerelmes volt belém de én mással jártam akkor. Nagyon szép lány és nagyon vicces és kedves. Csak vele tudok őszintén és komolyan beszélni. Elmondhatom neki mindenről a véleményemet annélkül hogy megsértődne. Egyszer már meg is csókoltam de akkor mindketten ittasak voltunk kicsit és én utána letagadtam és úgy tettem mint aki nem emlékszik a dologra. Van hogy nem tudom visszafogni magam és perverz leszek vele. Érzem hogy ez már nem barátság de nem tudom szeretem e. Megbántani meg nem akarom. Nem vagyunk már tinik se hogy kavargassunk

2016. márc. 26. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Én megpróbálnám vele. Ezek alapján biztos, hogy szereted. Hogy szerelmes vagy e, az majd úgyis kiderül közben. (Pl. maga az erzes is kialalul, meg majd látod mennyit tennétek meg egymásért, illetve jobban megismered es tudni fogod.)
2016. márc. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És honnan tudhatom hogy szeret engem? Csúnyán bántam vele nagyon sokszor és nekem decemberben azt mondta nem szeret engem. Honnan tudhatom ő milyen véleményen van felém? Mert amilyen bunkó voltam vele sokszor nem csodálnám ha nem akarna járni velem
2016. márc. 26. 23:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy szerelmes. (De ez csak az én véleményem.) Mert akkor nem is foglalkoznál ilyen kérdésekkel, hanem hajtanád, próbálnál vele lenni. Igazából nem is lenne kérdés, te is tudnád, ha szerelmes lennél.

Ettől függetlenül még működhet egy kapcsolat jól, ha szeretik egymást a felek. A kérdés az, hogy neked megfelelne-e egy ilyen kapcsolat, vagy szerelemre is vágynál?

2016. márc. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pár napja olvastam egy kérdést a lány oldaláról, bár lehet nem ugyanaz a lány, csak a sztori egyezik.
2016. márc. 30. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!