Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Értéktelen vagyok egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Értéktelen vagyok egy lány szemében amiatt, hogy sosem volt komoly kapcsolatom?

Figyelt kérdés

Túlságosan zárkózott voltam mindig is, tehát nem azért mert komolytalan lennék...


22/F


2016. ápr. 20. 14:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%
Maradjunk annyiban, hogy mozogni kezd a fantáziájuk, hogy miért nem volt eddig soha kapcsolatod, s kombinálni kezdenek, hogy biztosan valami nyomós oka van a sikertelenségednek, amit előszeretettel húznak rá az élet más területeire is (a hülye logikájukat követve egy, a nők terén sikertelen férfi biztosan rossz szakember, vagy csődtömeg az egyetemen stb.). Innentől pedig számolj azzal, hogy egy nőnél lépéshátrányból indulsz a többi, tapasztalt, párkapcsolatot megélt férfiakkal szemben.
2016. ápr. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
igen, hátrányból indulsz.
2016. ápr. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Az első kettő jól leírt mindent.


Biztos te is vered már a farkad 14-15 éves korod óta, vágysz a szexre és vágysz barátnőre. Na most elég hamar eszébe jut egy lánynak, hogy ehhez képest 7-8 év alatt nem voltál képes semmit sem összehozni.


22/F

2016. ápr. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem mondanám,hogy értéktelen,de ha nekem egy 20 fölötti pasi azt mondja,hogy nem volt még komoly kapcsolata(vagy max pár hónapos),akkor mindig elkezd kattogni az agyam,hogy vajon azért,mert csak virágról virágra száll,és én is csak arra kellenék neki?Vagy nem bírja az elköteleződést semmilyen mértékben?Vagy éretlen?Stb...szóval szerintem ezt ne nagyon hozd szóba,ha barátnőt szeretnél,csak ha már egy ideje együtt vagytok.

20L

2016. ápr. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Sajnos igen, én is ugyanebben a helyzetben vagyok, és ha nem mondod ki, hidd el, a csajok akkor is egyből megérzik, és kezdődik a kattogás, hogy vajon miért. Én nem tartom magam ezért sz@r embernek, de tisztában vagyok vele, hogy nagyrészt saját hibák, másrészt adottságok vezettek ehhez. Tény, hogy ez nem megszokott, és sajnos ha manapság van olyan tulajdonságod, életkörülményed ami nem megszokott, akkor már kinéznek, tiszta hülyének gondolnak. Pedig lehet nem vagyunk mi gyökerek, csak az életnek ez a része nem jött eddig össze. Sok sikert a továbbiakban. 22/F
2016. ápr. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én egyáltalán nem gondolnálak értéktelennek, mindenkinek vannak az élet különböző területein problémái, amik miatt nem tudnak valamiért érvényesülni vagy megnyílni.

Ez egyáltalán nem nevezhető rossznak, nem követtél el bűnt.

Nem is értem mások álláspontját.

Majd ha lesz egy komoly barátnőd, egyáltalán nem fog benne felvetődni egyetlen negatív vagy kételkedő kérdés sem ezzel kapcsolatban.

2016. ápr. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha ehhez még hozzáadódik a túlságosan birtokló anyuka is, akkor főleg. Amúgy pedig sokszor a srácokon múlik, hogy lesz-e komoly.
2016. ápr. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az én szemeben egyátalán nem lennél értéktelen. Nem baj az, ha valakinek nem volt komoly kapcsolata. Nekem sem volt. Bár az tényleg eszembe jutna, hogy milyen és mennyi rövid kapcsolata lehetett. A lányokat csak arra használja vagy komoly szándékokkal közeledik. Egyátalán nem mindegy, hogy melyik rész az igaz. :)

21/L

2016. ápr. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Ugyanezt a kérdést feltette egy lány is,kiváncsi voltam hogy forditva egy pasi milyen kommenteket kap,úgy látszik egy lány még ha 200 éves is akkor sem baj ha nem volt senkije,sőt attól értékesebb:


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb-..

2016. ápr. 20. 17:59
 10/12 anonim ***** válasza:
#4 vagyok,én miért lettem lepontozva?Ugyanazt mondtam mint a többiek:D
2016. ápr. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!