Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan deríthetném ki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan deríthetném ki, hogy valóban szociopata vagyok e?

Figyelt kérdés

Megkaptam már ezt a jelzőt több embertől is, ami csak azért zavaros, mert ezen már én is elgondolkoztam és szerintem semmi baj nincs velem.


Voltam több szakembernél már életemben és egyik sem tett említés ilyen jellegű jelenségre, igaz a gondjaimat sem sikerült megoldaniuk. Kaptam mindenféle antidepresszánst, meg nyomtak mindenféle relaxációs terápiákat, de semmit sem segített. Ugyan azt az ürességet, unalmat érzem.


A nőkkel sem jövök ki valami jól, ha kapcsolatról van szó. Nem vagyok valami alkalmazkodó alkat, a kompromisszumkészségem elég alacsony. A kapcsolat elején teszem a szépet és a romantikusat. Ezt direkt csinálom mert tudom, hogy így sokkal könnyebben meg tudom szerezni a nőt. Szinte mindig tudom, hogy mit kell mondani, hogy az történjen amit akarok, legalább is ezen a szinten. Úgy vagyok vele, hogy hátha megkedveli és elfogadja a valódi énemet idővel. Erre eddig nem került sor, pedig túl vagyok már néhány barátnőn.


Elvárom egy barátnőtől, hogy tegyen a kedvemre amiben és amikor akarom. Ha erre képtelen, akkor feleslegesen húzza az időmet, nem díszből tartom. Pár hónap után szoktak kezdődni a gondok, amikor végleg levetem az álcámat.

Az igazság az, hogy a szexen meg a női dolgokon kívül a legkevésbé sem tud érdekelni, hogy mi történik vele egész nap. Például, hogy mitől szomorú, vagy éppen vidám. Számomra ezek semmit sem jelentenek. Úgy értem képtelen vagyok megérteni amikor erről próbál beszélni. Egy idő után nagyon unom ezt hallgatni és ilyenkor általában ráordítok, hogy fejezze már be, vagy ha valami kis dolog akkor megoldom gyorsan a problémát, hogy ne kelljen többet hallgatni. Előfordul, hogy gúnyolódom és ironizálok. Többször vágták már a fejemhez, hogy egy bunkó szörnyeteg vagyok, ha nem is mindig szó szerint. Én racionális embernek tartom magamat és ha ez a jelenség többször előfordult eltérő kontextusban, akkor feltehetően kell legyen valami gond velem is.



2016. ápr. 20. 19:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, sosem járnék veled, és szerintem hozzám hasonlóan egy normális nő sem bírná ki melletted. Tégy meg egy szívességet a világnak, és bújj el! -.-"
2016. ápr. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
68%
atól hogy önző luzer vagy nem vagy szociopata csak egy tipikus sza' ember
2016. ápr. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
2016. ápr. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

A kérdés nem az volt, hogy járnál e velem. Ez nem érdekel.


"Tipikus", tehát szerinted sok ilyen van mint én?

2016. ápr. 20. 19:55
 5/21 anonim ***** válasza:
Nezdd dr Haus-t. Ha magadra ismersz, igen, szociopata vagy. Nem kellene eroltetni az emberi kapcsolatokat. Valasz otthonrol vegezheti munkat, programozo, stb. Felesleges mas embereket bevonni az eletedbe, nejed se jo, nekik se. Szexre itt vannak a fizetis k***k, tobbre nincs is szukseged. Igy pont ugy elhetnel, ahogy neked a legnegfelelobb es masnak ae rabolid az idejet.
2016. ápr. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

#3-as: Ez elég komolytalan, mivel minden iteráció más eredményt ad és ahogy látom teljesen véletlenszerű.


#4-es: Eszem ágában sincs fizetni olyan dologért amiért nem muszáj. Inkább meg akarok változni, csak nem tudom, hogy tényleg szükséges volna e. Vagy egyáltalán lehetséges e.

2016. ápr. 20. 20:00
 7/21 aperitif ***** válasza:

Nos, valószínűleg szociopata vagy, de a szociális érzékenységed erősen alulfejlett, az biztos.

A kérdésedre válaszolva, legbiztosabban úgy tudod kideríteni, ha keresel egy olyan pszichológust, aki diagnosztikával is foglalkozik. Aztán hogy ezzel a tudással mit fogsz tudni kezdeni, az egy másik kérdés.

2016. ápr. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

#7-es: Ez megtörtént többször is. Szerintük általában depressziós voltam, de voltam borderline, vagy éppen neurotikus.


Ennyit ér ez a tudomány.

2016. ápr. 20. 20:09
 9/21 anonim ***** válasza:
Szerintem szard le magasról hogy szociopata vagy-e.
2016. ápr. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 aperitif ***** válasza:
Tesztet is csináltak nálad? Komplett pszichodiagnosztikai kivizsgálás volt?
2016. ápr. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!