Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a párod megkérne hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párod megkérne hogy papíron, írásban, hitelesítve fogadj neki hűséget hogy nem csalod meg. Különben 1 millió forintot kell fizetned neki. Megtennéd?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 20. 20:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
Kiröhögném. Téged is kiröhögtelek :D :P
2016. ápr. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tenném meg, és nem azért mert megcsalnám.. De azért ugye a másik fél is aláír egy ilyen papírt?
2016. ápr. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Kinevetném én is, de szívesen írok neki egy ilyen fecnit. Utána el is teheti emlékbe, mert az tuti biztos, hogy többet nem kell elővennie bizonyítékként, és fizetni sem fogok, mert nem lesz miért. :D Ha ettől megnyugodna a kicsi lelke, ám legyen.

(Azt megjegyzem, hogy nem tudnám komolyan venni az egészet. Remélem, hogy ő sem lenne olyan bolond, hogy komolyan beszéljen, mert ha igen, akkor megijednék. :P).

2016. ápr. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő is hajlandó aláírni akkor talán..
2016. ápr. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Persze, de már adnám is oda neki az írásos értesítést, miszerint már nem vagyunk párkapcsolatban, viszonlátás'.
2016. ápr. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Hát ez nagyon durva.

Nem tenném meg, ellenben bontanék egy pálinkát, leültetném, és közölném, hogy akkor most beszélgetünk...

2016. ápr. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nem. Egyrészt mert nevetséges, másrészt meg a megcsalás, eléggé nehezen definiálható. Valakinek már az is annak számít, ha rámosolygok egy másik srácra. Másrészt, ha meg már ekkora kis számító dög, hogy előre ezen gondolkodik és papírt íratna alá velem, ki tudja mikor jut eszébe rámverni azt, hogy megcsaltam, csak hogy egy kis pénzhez jusson.

Harmadrészt, én nem akarok senkit se megcsalni, de ez annyira árnyalt dolog, hogy nem jelenthetem ki előre, hogy az elkövetkezendő 40 évben biztosan nem fogok ilyet tenni. Van az az ok, amikor jogos a megcsalás. 25/N

2016. ápr. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 opened paradise ***** válasza:

Nem szokásom senkit sem megcsalni,de legyen. Amennyiben ő aláírja,hogy az éjszaka közepén is ugrani fog,ha viszket a hátam és megvakarja.

De nem,mert ez is csak elméletben jó,amúgy nem szabnék feltételek annak,akit szeretek.

2016. ápr. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Soha senkit nem csaltam meg, tehát nyugodt szívvel aláírnám. De persze vele is aláíratnék egy hasonló szerződést. Aztán pár hónap múlva vigyorogva vasalnám be rajta az egy milkát, mert tuti ő csalna meg engem, nem fordítva.


30/N

2016. ápr. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

és hogy ellenőrzi le, hogy tényleg megcsaltam? akkor valami bizonyíték is kell (ha már írásba foglaltuk az egy milliót), nem csak hogy ez vagy az ezt mondta. az nem jelent semmit. mondani mondhat bárki bármit.

amúgy nem írnék alá ilyet. nem is lenne dolgom olyannal, akinek akár megfordulna a fejében ilyen baromság.

2016. ápr. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!