Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a párod megkérne hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párod megkérne hogy papíron, írásban, hitelesítve fogadj neki hűséget hogy nem csalod meg. Különben 1 millió forintot kell fizetned neki. Megtennéd?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 20. 20:08
1 2
 11/15 anonim válasza:

Ha és amennyiben ő két tanú jelenlétében aláírna egy olyan papírt, hogy egyrészt nem csal meg engem (és persze rögzítjük, mi számít megcsalásnak), másrészt korlátlan hozzáférést ad a bankszámlájához, harmadrészt lemond kapcsolatunk (legyen az házassági vagy akár élettársi) felbontási jogáról, és persze ha ezen szerződés bármely pontját megszegi, köteles nekem 5 millió Ft-ot fizetni, illetve minden 500 000 Ft-ot meghaladó vagyontárgyának tulajdonjogát rám ruházni.


Ha ő mindezeket aláírja, akkor egye fene, én is megteszem. :D

2016. ápr. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A házassági szerződéssel nincs bajom, de egy ilyet sosem írnék alá. Ha már ennyire sem bízik egymásban egy szerelmespár, akkor jobb, ha különválnak :(
2016. ápr. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szerintem már megette a fene azt a kapcsolatot, ahol ennyire nincs bizalom, hogy ilyen baromságokhoz kell folyamodni.. de most ettől függetlenül nyugodt szívvel aláírnám, mert soha egy barátomat nem csaltam meg és soha nem is tennék ilyen undorító dolgot, de természetesen vele is alairatnam. Utána pedig hatalmas mosollyal költeném el azt az egy millát, mert ide a bököt, hogy pont ő lenne az, aki megcsalna.
2016. ápr. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Bár szánalmasnak tartom, aláírnám, ha ő is. Én ugyanis soha nem csaltam meg senkit és nem is fogok. Tehát sosem vesztenék emiatt 1 millát. Viszont akkor is gáz ez az egész szitu. 31/nő
2016. ápr. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Undorítónak tartom a megcsalást, inkább szakítanék, ha másra vágynék a páromon kívül, de ez elég beteges, elgondolkoznék, hogy ilyen emberrel együtt akarok-e lenni... Poénnak persze jó is lehet, ha úgy adja elő. Fene tudja.
2016. ápr. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!