Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tanuljak meg hazudni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tanuljak meg hazudni a szerelmemnek?

Figyelt kérdés

Szeretnék füllenteni, mert meg szeretném lepni őt azzal, hogy nem érkezik meg az ajándéka, és belerakom egy cipősdobozba, vagy hasonlóba, végül az ajándékát találná benne, ami kedves lenne számára.

De nem tudok hazudni. :D

Valahogy észrevehetően tudok csak hazudni. Tudnátok adni valami tanácsot, hogy hogyan hazdjak neki az ajándéka átadásáig?


2016. ápr. 20. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
47%

Nőlj fel, minek kell ilyen gyerekesen viselkedni?

A hazugság meg csúnya dolog!

2016. ápr. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%

Úgy kell hazudni, hogy nem mondasz igazat.


Először kis dologgal kezd: "Képzeld mit láttam ma a városban" és kitalálsz valami történetet aminek persze semmi értelme vagy valóság alapja nincs.


Utána ha ebbe belejöttél akkor jöhetnek a direkt, irányított hazugságok, amik mér valós, konkrét dolgokkal kapcsolatosak.


Szerintem menni fog, sok sikert!

2016. ápr. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jó ötlet! Köszönöm!! :)
2016. ápr. 21. 00:25
 4/6 anonim ***** válasza:
50%

Remek ötlet, és ha rájön - meg van esze - ki fog vágni, mint macskát... de nyilván jó a játszmázás.


Az ok meg kb. édes mindegy, amit csak hazugsággal lehet eléri, az alapból szánalmas.

2016. ápr. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Imádom a sok erkölcscsősz embert.

Bazz, egy MEGLEPETÉSRŐL van szó, amivel ÖRÖMET akar okozni a párjának... Oké, a megfogalmazása meredek, de nem arról van szó, hogy le akarja hazudni a csillagot az égről, hanem csak úgy szeretne egy meglepit összehozni, hogy nem árulja el magát.


Kérdező, én a helyedben nem gondolnám túl a dolgot, szóba se hozd az ajándékot, ha nem muszáj. :) Ha azt mondod neki, hogy nem jött meg, akkor akár csalódott is lehet, amivel nem biztos, hogy úgy sül el az ajándék, ahogy szeretnéd.

(Csináltam ilyet, egész nap azt hallgattam páromtól, hogy ő mennyire várta az adott dolgot, rohagggyon meg mindenki, amiért nem lehet időben... estére, mire a leleplezést terveztem, már komoly bűntudatom volt. :DD)

Szóval, ha tudod, inkább ne is említsd az ajándékot. Boldog születésnapot, csók, torta vagy valami, amit terveztél. Mintha ennyire készültél volna összesen, és nem lenne több.

Aztán jöhet a meglepi. :)

2016. ápr. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a mentést! Soha nem tudtam hazudni, ezért nem is nagyon próbálkoztam, de ez tényleg a meglepetésről szólt.

Igazad lehet, gondoltam erre is, hogy el sem mondanám neki mi lenne az ajándéka. Már szóba hoztuk, de nem mélyen, szóval lehet tényleg nem említem neki és meglepem így. :)

Viszont, még mindig jól jön ez a másik dolog egy későbbi, másik szülinapra, ha úgy alakul. :)

Köszönöm a választ! :) 👍

2016. ápr. 21. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!