Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tanuljak meg újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tanuljak meg újra szeretni?

Figyelt kérdés
Mindenki akit eddig szerettem, csak bántott engem. Senkiben nem tudok én már megbízni.
2014. dec. 26. 17:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem a szeretettel van a gond nálad, hanem a bizalommal. Hiába vagyunk akármilyen megbocsájtóak, ha valaki egyszer eljátszotta a bizalmunkat, azzal sose leszünk olyan őszinték, mint előtte. Az olyanok emberek, mint te fejében kifejlődik egy olyan "program", ami kapásból azon kezd el kattogni, hogy az illető hogyan és milyen módon tudna elárulni téged, mindezt úgy, hogy gyakran nem is ismered őt. Távolságtartó és elhidegült leszel szép lassan, ha ezt folytatod, persze ebből az állapotból nehéz kilábalni, de ez végtére is nem a te hibád, hanem a környezed. Leginkább az alábbi példával lehetne szemléltetni ah helyzetedet.

Volt egy ember, aki állandóan cigit osztogatott mindenkinek, csak szimplán jóindulatból. Egyszer elkapták ezt az embert, megverték és elvették az összes cigijét. Miután felépült már nagyon kevés embernek osztott cigit, de még nekik se annyit, mint előtte, mert emlékszik rá, hogy legutóbb emiatt lett összeverve.

2014. dec. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
fiú vagy vagy lány? és hány éves? :) keress egy megbízható fiút/lányt és adj neki időt:)
2014. dec. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

fiú..

22 éves

2014. dec. 26. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!