Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti összejönnétek túlsúlyos sráccal? (lent)

Figyelt kérdés

Van rajta egy 20-as, ami engem személy szerint nem is nagyon érdekel mert többre értékelem azt ami benne van, emberileg helyén van és rendelkezik egy normális életszemlélettel. Nem arról van szó hogy "izomagyú" pasi nem udvarol,de benne több értelmet látok , mellesleg az összhang is megvan.

Ti összejönnétek vele? Mennyire lenne hatással a kapcsolatra az hogy mondjuk ő tapasztalatlan? ( első barátnője lennék, én nekem meg már volt más, mindenhogy,ha értitek mire gondolok..)

19/L

A srác 21 !


2016. ápr. 21. 19:52
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Inkább arra készítsd fel magad,hogy a környezetednek nem fog tetszeni,de ez ne tartson vissza.:)
2016. ápr. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
10%

Én 100%, hogy nem jönnék vele össze, de ezt neked kell eldöntened, hisz te akarsz vele összejönni, nem én.


Annak a plusz 20 kg-nak később egészségügyi problémák is előjöhetnek a srácnak.


De ha téged nem zavar, akkor mit érdekel más véleménye erről? Tehát ergó, mégis csak érdekel a súlya, mert akkor nem érdekelne más véleménye erről.


Nyilván lesz hatása, hogy neki te leszel az első, de türelem és rózsát terem.

2016. ápr. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
14%
Arról nem is szólva, mit fogsz érezni, ha rád fekszik!
2016. ápr. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Nekem volt 110 kilós pasim(mondjuk magas is volt, 195cm, de olyan 15 kiló plusz biztos volt rajta), úgyhogy ha az összkép tetszik, normálisan, egyenletesen oszlik el rajta, akkor engem nem zavar a túlsúly.

Tapasztalatlan sráccal még nem voltam, de nem hinném, hogy ez bármilyen hatással is lenne a kapcsolatotokra, ha minden más jól működik köztetek.

2016. ápr. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
63%
Én összejöttem egyszer egy túlsúlyos sráccal hasonló helyzetben. Nagyon jó első randijaink voltak, aranyos volt, kedves, okos és vicces. Aztán jött az első szex. Iszonyú kiábrándító és kellemetlen volt. Úgy gondoltam nem baj, majd belejön, majd győznek az érzelmek és legközelebb sokkal jobb lesz. Nem lett jobb. Nem bírtam tovább csinálni és szakítottam vele.
2016. ápr. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, eléggé eloszlik a vélemény így olvasva. Engem nem zavar a súlya meg hát ez az hogy én rendszeresen edzek terveimből kiindulva el is kell a fittség nagyon akarna jöhetne velem,inkább a környezetem véleménye aggaszt. Csodálatos meg minden, de egyenlőre nem jutottam dűlőre és azt sem érdemli meg hogy 1 hónapot lehúzok vele aztán szevasz tavasz.
2016. ápr. 21. 20:09
 7/31 anonim ***** válasza:
54%
De mi volt benne annyira rossz?Béna volt vagy undorodtál a testétől?
2016. ápr. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
54%
7-es. Sajnos is-is.
2016. ápr. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Gondolom mert nem volt még előtte nővel, idő kell míg belejön, maga a látvány meg ugye nem a "várt",fogalmam sincs én hogy reagálnék.
2016. ápr. 21. 20:17
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom is túlsúlyos vagyis 92 kg 184 cm.

Eleinte,nem akartam semmit tőlle,de végűl összejöttünk és nem bántam meg!

Eleinte,volt hogy cikinek tartottam,ha nyilvánosan fogtam a kezét és látták mások,hogy ő a párom,de mára már büszkén megyek mellette,mert rá jöttem,hogy nem a kűlső a lényeg,hanem hogy,milyen a kapcsolatotok.

És hogy mit tesz meg érted( és te érte).

Viszont,ő nem volt tapasztalatlan..:-) sőt elég jó volt :-)

Egy probát megér,ha téged nem zavar,az meg hogy mások mit gondolnak,szrd le!Semmi közzük hozzá!

2016. ápr. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!